MHP Kozan İlçe Başkanlığı İftar Yemeği Verdi

MHP Kozan İlçe Başkanlığı İftar Yemeği Verdi

MHP Kozan İlçe Teşkilatı tarafından Kozan’ın nezih ortamlarından birisi olan ANKA Müzikhol’de iftar yemeği verildi.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar yemeği Kozan’lı MHP’lilerin birlik ve beraberliklerine vesile oldu.

İftarın açılmasından sonra Kozan MHP camiasının sevilen isimlerinden Mehmet Ali Ünlü (Cızgılı) tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve yemek duasını müteakip MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı önemli açıklamalarda bulundu.

DSCF2207

İftar programına katılan tüm vatandaşlara teşekkür eden Başkan Nihat Atlı yaptığı açıklamasında “Biz bu davetimizde aslında geç kaldık. ramazanın ilk günlerinde düzenlemeyi düşündük ama kısmet bugüneymiş. Her kes geldi bizi şereflendirdi, Allah onlardan razı olsun diyorum.” dedi.

MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı Konuşmasının devamında şunları söyledi “Bu gün burada ben bir kaç konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. öncelikle şu ortada dolaşan dedikoduların gerçek yüzünü anlatmak istiyorum. Çok mesnetsiz, asılsız laflar dolaşıyor ortalıkta. Bildiğiniz gibi en önemlilerinden birisi biz ilçe yönetiminde aday olduğumuz süreçte dedikodu çıkarttılar. İşte bu teşkilat, bu ekip kazanırsa seçimi kongrenin hemen akabinde fes ettireceğiz dediler. İlçe kongresi oldu, fes filan olmadı. Ondan sonra tutturdular dediler ki kurultaydan sonra ilçe teşkilatını fes ettireceğiz dediler. Kurultayda oldu, yine ilçe teşkilatı burada duruyor. O da olmadı genel seçimde ilçe teşkilatını mutlak suretle fes ettireceğiz dediler. Genel seçimde oldu. Çok şükür yine biz buradayız.” dedi.

DSCF2197

Başkan Atlı konuşmasında ilçe teşkilatının fes edileceği konusunda açıklamalarda bulunurken sözlerine şöyle devam etti. “Kıymetli arkadaşlarım, bunu söyleyen arkadaşlar gerçekten bir teşkilat terbiyesi almış olsa, ülkücü hareketin içinde az bir şey yoğrulmuş olsa, ülkücü hareketin bu ocağından bir gram suyunu içmiş olsa, böyle dedikodulara ihtiyaç duymaz. Bu dedikodular sadece kendilerini ve teşkilatı yıpratır. Biz buradayız, teşkilatın başındayız, sorumluluklarımızı biliyoruz. Görevimizi  acizane yapıyoruz. Bu konuda tüm partililerimiz de bize destek veriyor, bizi yalnız bırakmıyorlar. O yüzden bu dedikodulara hiç önem vermeyelim. Bu konular kapanmıştır, çok sık yoğunlaştığı için paylaşmak istedim. Yoksa ben bunu paylaşma gereği dahi duymazdım. Birinci anlatmak istediğim konu bu. Bu konuda sıkıntı yok arkadaşlar. Biz buradayız teşkilatın başındayız görevimizi Allah’ın izniyle alnımızın akıyla yerine getiriyoruz.

DSCF2198

İkinci konu da son zamanlarda yoğun bir dedikodu yine, Kozan Belediyesi ile alakalı. İşte efendim şu kadar işçi çıkartılıyor, Bu işçileri teşkilat çıkarttırıyor. Yok efendim şöyle oluyor, yok efendim böyle oluyor. Kıymetli arkadaşlar ben ilçe kongresinden kısa bir zaman sonra Belediye Başkanının kendisinin evine kadar gittim. Uyum içerisinde çalışmamız gerektiğini söyledim, kongre bitti, konu kapandı, sırt sırta, omuz omuza verelim dedim. Teşkilat teşkilatlığını, belediye belediyeliğini bilsin. Bu işi böyle götürelim ve sırtlayalım dedik. Kendisi de hay hay dedi. Ama sonra ne oldu ne olmadı muskamı yedirdiler ne oldu bilmiyorum. Bize karşı sert bir tepki oluştu. Düşmanlık havasına girdiler. Daha sonra bizim istediklerimiz olmadı. Bizim tarafımızdan gelen arkadaşlar işten çıkartıldı. Hatta ve hatta şu an dahi teşkilata yakın olan isimlerin işten çıkartılacağı dedikoduları var” dedi.

DSCF2199

Konuşmasının devamında MHP Kozan İlçe Başkanı Atlı “Kozan Belediyesi bize hiç bir bilgi vermiyor, biz de hiç bir bilgi sormuyoruz. Hiç bir talepte bulunmuyoruz. Zaten bulunsak da taleplerimiz yerine gelmiyor. Belediyenin bu zamana kadar giren işçi personel konusunda da bizim bir sorumluluğumuz yok. Çünkü hiç bir işçi girdirmedik biz. Yönetim olarak göreve geldiğimiz günden bu güne bir tane adam girdirmedik.

DSCF2200

Bize yakın arkadaşların bir kısmını da çöpe verdiler, bir kısmını da farklı yerlere verdiler. Bunları da sizlerle paylaşmak istiyorum.  Sokakta dolaşan bu lafların her kes lütfen doğrusunu bilsin. Sokakta yanlış konuşuyorlar ama siz doğruyu bilin burada anlatıyorum ve hepsini de ispat ederim. Konuştuğum her şeyi de ispat ederim. İspat edemeyeceğim hiç bir konuyu da burada konuşmam arkadaşlar.

DSCF2201

Bundan sonra da Kozan Belediyesinin sevabı da kendinin, günahı da kendinin. Şahsımı ve teşkilatımı ilgilendiren hiç bir şeyim yok. Kozan Belediyesi ile de hiç bir bağımız yok arkadaşlar. Kusura bakmayın hakkınızı helal edin. Onların yoğun ve asılsız dedikodularından dolayı buradan anlatma gereği duydum. Onun için özür diliyorum. Bu konuda lütfen beni yadırgamayın. Artık yeterse yeter artık. Bundan sonra verecekleri her hakaretin, her iftiranın karşılığını çok sert bir şekilde alacaklar. Her kes bildiğini yapsın bundan sonra.” dedi.

DSCF2202

Başkan Atlı konuşmasını şöyle tamamladı. “Sevgili arkadaşlar, benim anlatacaklarım bu kadar. Yeter her halde, partimizin ve genel başkanımızın  TBMM Başkanlığı çalışmaları ile hükümet çalışmaları ile de sayın vekilimiz size anlatacak. Ben sözümü burada noktalıyor, sizlere tekrar tekrar saygılarımı sunuyor, Allah’a emanet ediyorum” dedi.

DSCF2203

Daha sonra söz alan TBMM İdare Amiri ve MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz’da konuşmasında gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ve MHP’nin yaşanan siyasi gelişmeler karşısındaki duruşunu anlattı.

DSCF2210

İftar Yemeğine TBMM İdare Amiri ve Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP Adana İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tanrıverdi, Adana Kadın Kolları İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kozan Ülkücü İşçiler Başkanı Halil Uçar, Kozan MHP Kadın Kolları Başkanı Zahide Azgın, ve davetliler katıldılar.

DSCF2195

DSCF2205

DSCF2214

DSCF2216

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN