MHP’den hurma ikramı

MHP’den hurma ikramı

MHP Adana İl Başkanlığı, Cuma namazı sonrası vatandaşlara hurma dağıttı.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı tarafından Cuma namazı çıkışı vatandaşlara hurma dağıtıldı.

SABANCI MERKEZ CAMİİ’NDE

Adana Sabancı Merkez Camii’nde kılınan Cuma namazı çıkışında, İl Divan Heyeti ve İl Kadın Kolları yöneticileri tarafından özel olarak ambalajlanmış paketler eşliğinde dağıtılan hurmalar vatandaşların yoğun ilgisini çekti. “Cennet Meyvesi”nin “Hayırlı Cumalar” temennisiyle yapılan ikramı, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

hurma2

VATANDAŞIN TEBESSÜMÜ YETER

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, etkinlikle ilgili olarak “Milli ve manevi değerleri baştacı eden bir anlayışın temsilcileri olarak, bu mübarek günde böyle bir etkinliği tertipledik. Halkımızla daha fazla yakınlaşmak, daha fazla kucaklaşmak arzusuyla vatandaşlarımıza cennet meyvesi olarak bilenen ve öyle olduğuna inandığımız hurma ikramında bulunduk. Vatandaşlarımızın hayır duası ve tebessümü ise bizim için en güzel ödül oldu’’ dedi.

hurma3

Dağıtımda İl Başkan Yardımcıları Fatih Kürşat Mert, Mustafa Akkuş, Murat Uçtu, Sedat Özer, Arif Batur, İl Kadın Kolları Başkanı Dudu Yaşar ve il yöneticileri de hazır  bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın