MHP’li Alan, “ihanete” meydan okudu!

MHP’li Alan, “ihanete” meydan okudu!

alan

TSK’ya yönelik ‘kumpas’ sonucunda haksız bir şekilde 4 yıla yakın cezaevinde kalan MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, Sarıçam ilçe teşkilatında kurbanlar kesilerek karşılandı. Alan “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır; canımız da buna dahil. Hapismiş, şu, bu; bize vız gelir tırıs gider” mesajı verdi.

— Alan “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadesiyle Türk milliyetçileri henüz son sözünü söylemedi. Biz komandoların bir sözü vardır; zoru hemen başarırız, imkansız ise zaman alır. Türk milliyetçileri olduğu müddetçe bu oyunların hepsi boşa çıkacaktır.” dedi.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Engin Alan, vatan-millet için gerekli mücadeleyi her hal ve her şartta vermeye devam edeceklerini söyledi.

KURBANLAR KESİLEREK KARŞILANDI

alan2

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ile birlikte üç gündür Adana’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Alan halkın çok yoğun ilgisini gördü. Alan’ın oldukça yoğun ilgi gördüğü yerlerden biri de Sarıçam ilçesi oldu. MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Kocamaz tarafından kurbanlar kesilerek karşılanan Alan için, burada kendi resminin bulunduğu ve TSK’ya yönelik hazırlanan ‘kumpas’a vurgu yapan, Atatürk’ün vecizesi yazılı dev bir afiş yer aldı. Ülkü Ocakları’na mensup gençlerin sağlı-sollu oluşturduğu kordon içinden ilçe binasına giren Emekli Korgeneral Engin Alan’ın ziyaretinde kadınların yoğunlukta olması dikkat çekti. Kadın partililer, Alan’ın uğradığı haksızlıklardan ve 4 yıla yakın hapiste kalmasından duydukları üzüntüyü paylaştılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU

BİZİ EĞECEK BÜKECEK KİMSE DOĞMADI

İlçe teşkilatında konuşan MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, yaşanan ağır ihanet sürecinde Türk milliyetçilerinin iktidarından başka, ülkeyi huzura kavuşturacak bir çarenin kalmadığını ifade etti. Vatan-millet için verdikleri mücadeleye bıkmadan, yorulmadan devam edeceklerini söyleyen Alan “Hapismiş, şu, bu; bize vız gelir tırıs gider. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Canımız da buna dahil; ölümden korkmuyoruz. Bizi eğecek, bükecek hiç kimse daha doğmadı, doğmayacak. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadesiyle Türk milliyetçileri henüz son sözünü söylemedi. Biz komandoların bir sözü vardır; zoru hemen başarırız, imkansız ise zaman alır. Türk milliyetçileri olduğu müddetçe bu oyunların hepsi boşa çıkacaktır. Yeter ki bizler bir olalım, yumruk gibi olalım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın