KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Milletvekili Aday Adayı Bilgili’den Teröre Kınama

Milletvekili Aday Adayı Bilgili’den Teröre Kınama

Son günlerde ülke genelinde yaşanan terör olayları nedeniyle AK Parti Adana Milletvekili A. Adayı Av. Yusuf Bilgili teröre kınama mesajı yayınladı.

Bilgili; “Bu topraklarda bin yıldır olduğu gibi ilelebet AYYILDIZLI bayrağımız dalgalanacak ve Ezan susmayacaktır

Terörü lanetleyen Bilgili; “Bu vatan bizim ortak mazimiz ortak sevdamız ortak geleceğimizdir. Bugüne kadar nice hainlerin üstesinden gelen Türkiye, milletimizin toplu vuran yüreği ile PKK terör örgütünün de üstesinden gelecektir. Önemli olan vatanımıza ayrılık tohumu ekmek isteyenlere milletimizin fırsat vermemesidir” dedi.

Milletvekili A. Adayı Bilgili; “ Hükümetimizin ve Güvenlik güçlerimizin kararlı ve etkin mücadelesi ile Terör örgütü büyük darbe almıştır. İç güvenlik yasasına göre askerimizin ve polisimizin teröristi gördüğü yerde vurup indirme yetkisi vardır. Son terörist vatanımızdan temizleninceye kadar PKK ve Uzantıları ile mücadele kararlı bir şekilde devam edecektir. Bu duygularla nurlanmış Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Onurlanmış Gazilerimize acil Şifalar dilerim. Bizi sen sevgisiz susuz ,Havasız ve Vatansız bırakma Allah’ım Müslümanlıkla yoğrulan yurdu, Müslümansız bırakma Allah’ım” diye kaydetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelecek Partisi Kozan İlçe Başkanı Murat Başıbüyük
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın