KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Minik Kalpler 12.Yılına Heyecanla Başladı

Minik Kalpler 12.Yılına Heyecanla Başladı

Minik Kalpler Kreş ve  Gündüz Bakımevi Ayça Gezer yönetiminde tecrübeli kadrosu ile yeni   döneme başladı.

0-6 yaş çocuğunun yaşamında; ilk gerçek sosyal deneyim kreş ve anaokullarıdır. Çocuğun merkez olduğu bir ortamdan uzaklaşıp sevgiyi paylaştığı, bir düzen içerisinde hareket ettiği, ihtiyaçlarının kendisinin karşılaması için yüreklendirildiği çok önemli bir deneyim ortamıdır.

Neden Minik Kalpler?

Minik kalplerde yaşayarak, deneyerek öğrenme fırsatı elde edilir. Minik Kalplerde her türlü bilgi grupla etkileşim halinde öğretilir. Çocuğun duygularına hitap edebilecek bir öğretim programı uygulanır. Bu şekilde çocuğa kalıcı ve muhakemeye olanak veren zengin bir öğrenme ortamı sağlanmaktadır. Bu sistem çocuğa sürekli öğrenme ihtiyacı oluşturur.

*MİNİK KALPLERDE MOBİLDİRİ

Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz “mobildiri” veli bilgilendirme sistemi ile veli-öğretmen arasındaki iletişimi 7/24  sağlamaktayız.

*MİNİK KALPLERDE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Yüksek lisansını Çağ Ünv. çocuk psikolojisi üzerinde tamamlayıp dört yıl kreşlerde deneyim kazanan SİBEL AYDOĞAN ARSLAN la çocukların gelişimlerinin gözlenmesi, aileye yönelik eğitim seminerleri, özel desteğe ihtiyacı olan çocukların takip edilmesi,günlük hayatta evde ve okulda karşılaşılan davranış bozukluklarının çözümlenmesi  için tam zamanlı olarak destek vermektedir.Arıca Psikolojik danışmanımız ergen ve evlilik terapistliği konusunda da uzmandır.

*MİNİK KALPLERDE BALE EĞİTİMİ

SERHAT KAYA Anadolu Ateşi Dans Grubunda uzun yıllar çalışmış disiplinli ve çocuğun ritmini yakalayabilen bir eğitmendir.Bale haftanın iki günü disiplinli bir çalışma gerektirir.bu çalışmalar yıl sonunda görsel bir şova dönüşür..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  DEVA Kurucular Kurulu Üyesi Yıldırım kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi

*MİNİK KALPLERDE DEĞERLER EĞİTİMİ

SEMRA TOK yılların tecrübesi ile çocuğun kalbine dokunabilen yumuşacık bir öğretmenimiz. Çocuklarımızın güzel ahlaklı sağlam bir kişiliğe sahip olması için değerler eğitimi veriyoruz. Amacımız Allah ve Peygamber sevgisi taşıyan, adaletli, merhametli sevgi ve sabırla işlenmiş empati kurabilen vicdanı çocuklar yetiştirmektir.

*MİNİK KALPLERDE PİYANO EĞİTİMİ

Müziğe ilgisi ve yeteneği olan çocuklarımıza özel ders niteliğinde piyano eğitimi veriyoruz. Amacımız var olanı ortaya çıkarmak müzik aletlerine ilgi uyandırmak.

*MİNİK KALPLERDE İNGİLİZCE EĞİTİMİ

İngilizce dersi düzenli olarak eğitim programının içerisinde National English (okul öncesi) eğitim setinden doğru, anlaşılır ve eğlenceli şekilde verilir.

*MİNİK KALPLERDE RİTM VE FOLKFÖR

Sertifikalı usta eğitmenimiz  Serhat Kaya ile düzenli bir eğitimle yöresel bir dans ve darbuka ile ritim tutmayı öğrenirler.

*MİNİK KALPLERDE JİMNASTİK

Spor, hayatımıza 0-6 yaş aralığında dahil olur. Sporun temeli jimnastiktir. Biz de haftada iki gün jimnastikle zindelik kazanıyoruz.

*MİNK KALPLERDE DOĞUM GÜNLERİ

Minik Kalplerde doğum günleri özeldir.Çocuğunuz için ister sınıf arkadaşları ile küçük bir kutlama isterseniz ailenizin de katılabileceği görsel doğum günleri hazırlıyoruz..

*MİNİK KALPLERDE WORKSHOP ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Hem küçükler hem de büyükler için keyifle hazırlanan sıra dışı aktivitelere katılabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın