Kozan'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

Miran Çağrı’nın İlk Şiir Kitabı Çıktı

Miran Çağrı’nın İlk Şiir Kitabı Çıktı

Haber: İsmet Tanlı

Miran Çağrı’nın “Canıma Okuyuşunu Severim” adlı şiir kitabı Klasör Yayınlarından çıktı. “Canıma Okuyuşunu Severim” adlı şiir kitabı, şiir severlere buluştu. Kitabın kapak resmini, Ressam Nesrin Elsever çizerken, kitabın editörlüğünü Edebiyat Öğretmeni İzzet Çağrı yaptı.

Klasör Yayınlarının imtiyaz sahibi Yazar Can Kenan Yoldaşlar; “Şiir severlerin ve derinden aşk duygusunu yaşayanların başucu olması gereken, romantik bir şiir kitabı” derken, Yazar ve Senarist Ayça Öztorun’da kitabın arka kapak yazısında, Miran Çağrı’nın şiirleri için duygu ve düşüncelerini yazdı.

Yazar Ayça Öztorun; “Miran Çağrı’nın şiir dosyası bana ulaştığında, düşsel olarak tasarlanan ve gerçekleşmesi özlem olarak duyumsanan, içinde kederi ve kedere rağmen sevdasına kapılarını sonuna kadar açan, bazen kırılgan, bazen aşkı için meydan okuyan, ama sevdanın kutsiyetini sonuna kadar içselleştiren bir aşk kahramanı var karşımızda diye düşündüm.

Miran Çağrı’nın şiirlerinin ucu açıktı ve su gibi aktı…

Şiirleri adeta, Okyanusa karışmış aşkla dalga dalga köpürerek gelen ve sevdaya koşan mısraların coşmasını duyumsattı bana.
Şair ruhunda, çekilen acılar depremken, razı olmuş depreme de, artçılara da aşk uğruna dedirten, bir birinden güzel şiirlerdi ve hepsi yüreğime işledi…

Şair Miran Çağrı şiirinde; ‘Canıma Okuyuşunu Severim.’ Dedi. Sanırım bir aşk şairine yakışacak en güzel unvandır, ‘Romantik Serseri’ Her romantik serserinin yanı başında bulunması gereken bir şiir kitabı…”

Yazar/ Şair/ Senarist Ayça Öztorun

Şiir severler, Miran Çağrı’nın “Canıma okuyuşunu Severim” adlı şiir kitabını Klasör Yayıncılıktan ve kitapevlerinden edinebilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN