Muhtarlardan Av. Kozay’a sürpriz ziyaret

Muhtarlardan Av. Kozay’a sürpriz ziyaret

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Av.Emrah Kozay idaresindeki parti örgütlerin toplum arasında yarattığı heyecandan ve enerjiden etkilenen altmışa yakın muhtar Av.Kozay’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Av.Kozay’a il başkanlığı görevinde başarı dileyen muhtarlar, Av.Kozay’ın CHP tabanında yarattığı sinerjinin halka da yansıdığını belirterek Av.Kozay’ı kutladılar.

Bu durumun mutluluk verici olduğunu dile getiren muhtarlar, Av.Kozay’a sonuna kadar destek olacaklarını belirterek mahallerindeki siyasi iklimi aktardılar.

24 Haziran’ı memleket meselesi olarak gördüklerini dile getiren İl Başkanı Av.Kozay ise muhtarların sürpriz ziyaretinden ve desteğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Reklama Tıklayarak Bize Destek Olun
Muhtarların siyasi partilerin kimliği altında seçime girmediğini anımsatan Av. Kozay, “Doğrudan halkın tercihiyle göreve geçilen siz değerli muhtarlarımız, halkın nabzını en iyi tutan kişilerdir. Sizin gözlemleriniz, değerlendirmeleriniz ve önerileriniz bizim başarıya ulaşmamızda en önemli unsurlardan biri olacaktır. 24 Haziran’da Türkiye’yi tek adamlıktan, hep birlikte el ele, omuz omuza vereceğimiz mücadeleyle kurtaracağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB duyurdu! 3 gün uzaktan eğitime ara veriliyor
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın