DOLAR 18,5561 0.25%
EURO 18,1602 -0.02%
ALTIN 995,230,76
BITCOIN 3625700,62%
Adana
27°

AÇIK

16:18

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

71 okunma

Münafığa Sorular

ABONE OL
23 Eylül 2014 21:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erdoğan’ın “Yahudi dölü” sözü iddiasına karşılık veren Yahudi kökenli bir Türk vatandaşının Erdoğan’a yazdığı cevabi yazısını sayfamda paylaştım. AKP’nin trolleri, destekçileri akıl almaz bir biçimde beni Yahudi olmakla suçladı. Şimdi bu münafıklara soruyorum,:

1-  Erdoğan Suriye sınırındaki mayınlı araziyi Ceylanpınar tarım alanıyla birlikte 45 yıllığına “mayın çıkarma karşılığında” İsrail’e kiraya vermeye kalktığında ilk karşı çıkan, en ağır yazıları yazan ben mi Yahudi’yim, Erdoğan’ı her şartta destekleyen siz ve Başbakanınız mı?

2-  Türkiye gibi endemik bitki cenneti olan bir ülkede Türk yerli tohumlarının satışını yasaklayan,

Satana hapis cezası getiren Erdoğan ve hükümeti, Türk çiftçisini İsrail’in kısır tohumlarına mecbur kıldı. Ayrıca “şeytan tohumu” denilen GDO’yu ülkeye sokan Erdoğan mı Yahudi, bütün bu ihanetlere karşı kıyasıya kalemiyle mücadele eden ben mi?

3-  Hahamların elinde büyüyen, İsrail ile içli-dışlı olmuş Yahudi kökenli Barzani ile gurur duyan sizler Yahudi değilsiniz de, elinde Mehmetçiğin kanı olan Barzani’yi kırmızı halılarda karşılayan AKP hükümetine karşı mücadele eden ben mi Yahudi’yim? Ayrıca Düşişleri Bakanınız Barzani’ye “kak-abi” diye hitap etmişti. Siz o bakanın yardakçısı, yıkama ve yağlamadan sorumlu temizlikçiliğini yaparken siyon uşağı değilsiniz de, bu kepazeliklerle mücadele eden ben mi Yahudi’yim?

4-  İsrail’in güvenliğini sağlamak adına Malatya/Kürecik’e füze kalkanı kurulmasına izin veren AKP Yahudi değil, füze kalkanı kurulmasına karşı çıkan ben Yahudi’yim öyle mi?

5-  Toprak satışlarını “karşılık aramaksızın” serbest bırakan, GAP bölgesinden “vaad edilen topraklar” hedefine ulaşmak için İsrail vatandaşlarının toprak satın alabilmesinin yasal yolunu açan Erdoğan ve hükümeti Yahudi değil, ben Yahudi’yim öyle mi?

6-  Mavi Marmara gemisi faciası mı? Gemiye uluslararası sularda inen İsrail askerlerinin elinde gemide olanların listesini fişleyerek kim verdi? O gemiye binecek olan vekiller son anda niye binmekten vaz geçti? AKP’nin arka bahçesi olan ve “içeride-dışarıda” pis işlerinde kullandığı İHA sorumlusuna neden kimse bir şey yapmadı? Bu tezgahlardan haberi olmadan gemiye binen vatandaşlarımız katledildi. Mavi Marmara Gemisi Türk devletine ait olmadığı halde neden Türk bayrağı astı? Mavi Marmara olayından sonra İsrail ile olan ticaretimiz azalmak yerine arttı. Mavi Marmara Gemisinde öldürülen vatandaşlarımızı bize değil, Burak Erdoğan’ın gemicik filosu ile Hayfa Limanına mal taşımasına, ticarette doruk noktaya çıkmasına izin veren Erdoğan ve şürekasına sorun.

7-  BOP, yani Büyük Ortadoğu Projesi… Türkiye dahil, 22 ülkenin bölünme projesidir. BOP aynı zamanda Büyük İsrail projesidir. BOP Eş Başkanı olmakla övünen Erdoğan ve destekleyicisi siz münafıklar Yahudi değil, ben Yahudi’yim öyle mi?

8-  İsrail’in saldırgan ve yayılmacı politikalarına karşı savaşan Türk dostu Kaddafi ve ülkesini Haçlı Ordusu ile bir olup talan ettiren, Kaddafi’yi linç eden, alçakça sopayla tecavüz eden sapkın sürüye bavulla elden para dağıtan Davut(oğlu)(!) ve Erdoğan Yahudi değil, Libya’nın yanında yer alan ben Yahudi’yim öyle mi?

9-  Irak’ın BOP adına parçalanmasına yardım eden, Müslüman kadınlara tecavüz eden Conilere dua eden Erdoğan Yahudi değil, Irak’a Haçlı güruhun saldırmasına karşı kalemiyle mücadele eden ben Yahudi’yim öyle mi?

10-              AKP’nin parti programı bile Amerika’dan gelmiştir. Dünya siyasetini yönlendirmek için çalışan Siyonist kuruluş CFR’nin gönderdiği memerandumu AKP parti programı haline getirmiştir. Siz o parti programının gönüllü uşakları değil misiniz?

11-              İsrail Lübnan’a saldırdı. Suriye Lübnan’a yardım etti. Rus füzeleri ile baş edemeyen İsrail savaşı durdurdu. BM’den asker istedi. Erdoğan ilk asker yollayanlardan biriydi. Biz o zaman da Türk Askeri’nin İsrail’i korumak için gönderilmesine karşı çıkmıştık.

12-              Filistin’in en büyük dayanağı Suriye idi. Erdoğan İsrail’in yayılmacı, kendi karşısında duran devletleri eritme politikasına destek oldu. Suriye’ye Türkiye üzerinden giren teröristler asrın en alçak cinayetlerini işledi. Suriye’de yaşananlar insanlık suçudur. Türkiye eninde sonunda bunun bedelini öder. Erdoğan’ın eğitim, maddi ve silah yardımı yaptığı yamyamlar Suriye’de kadınlara tecavüz etti. Allahu Ekber nidaları ile kafa kesti. İnsan ciğeri yedi. Bütün dünyaya seyrettirilen bu vahşi cinayetler dünyada korkunç bir İslam algısı yarattı. İşte İslam’a en büyük ihanettir bu. Sizler bu ihanetin destekleyicisisiniz.

13-              “Tek din islamdır” diyen yandaş, o zaman cevap ver: Erdoğan Amerikalı akıl hocalarının talebiyle “Hak nezdinde geçerli tek din İslamdır” mealindeki ayeti yazıldığı yerlerden kazıttı. Hutbelerde okutulmasını engelledi. Siz bunu da inkar eder, ahlaksızca küfür edersiniz. Dinler arası diyalog eş başkanı oldu.

14-              Yahudi kuruluşları ilk defa Yahudi olmayan(!) birine Yahudi üstün cesaret ödülü verdi. Bir de hizmet ödülü. İki madalya ile geziyor Recebiniz. Recebiniz Yahudi değil, bütün bu kepazeliklerin karşısında duran ben Yahudi’yim öyle mi?

15-              Başbakanlık makamında yedi kollu şamdan olan Erdoğan Yahudi değil, ben Yahudi’yim öyle mi? Sizi ahlaksızlar sizi!!.

 

Ayrıca insan kimden, nerede doğacağını seçemez. Bu Allah’ın takdiridir. Yalnız nasıl yaşayacağını seçebilir.

Yahudi olsaydım, Yahudi’yim derdim. Ama ben bir Türk Kızı’yım. Dedemin biri Çanakkale gazisi, diğeri Kurtuluş Savaşında asker sevkiyatıyla görevlendirilmiş bir Atatürkçüdür. Üstelik medreseyi bitirmiştir. Köyümün Okçular olan adı Türkçedir. Hiç değişmemiştir. Sonradan konmamıştır. Kastamonu/Araç’lıyım ben. Kurtuluş Savaşında en çok şehit veren ilin en çok şehit veren ilçesinden…

Pespayeliğinizi, cehaletinizi yorumlarınızla bir defa daha ispat ettiniz. KUTLARIM SİZİ… Alkış, alkış…

Din diyen şeriatsız sapkınlar,

Şeri hükümlere göre kısasa kısas vardır. Evrensel kurallara göre de kendini savunma hakkı vardır. Yahudi kökenli bir Türk vatandaşı bu hakkı kullanmış. Peygamberimiz zamanında da gayri Müslimler ile olan anlaşmazlık, haksızlık, mala el koyma gibi vakalarda yasalar işletilmiştir. O nedenle Peygamberimizin adaletinden sadece Müslümanlar değil, gayri Müslimler de razı gelmiştir. Hatta bütün yaşam unsurları bu üstün adalet anlayışından nasibini almıştır. Peygamberimiz o nedenle El Emin dir.

Şu münafıkça yaptığınız yorumlarınıza bakınca, insanlara kendini savunma hakkını vermeyen Ebu Cehil’e ne kadar çok yakıştığınızı daha çok gördüm. Hind’ler, Ebu Cehil’ler, Yezit ve Muavi artıkları küfrü din diye korumaya çalışıyor. Yazıklar olsun sizin insanlığınıza. Yazıklar olsun o güzel dinimize yaptığını kötülüklere.

 

Bir de paylaştığım yazıdan sonra Yahudi hayranlarının da ne kadar çok olduğunu gördüm. Yanlış yanlışla tazmin edilmez. Paylaştığım yazıyı yazan kişinin evrensel kurallara, şeriata göre kendini savunma hakkı vardır. Buna saygı duyarız. Yalnız;

Bütün Yahudileri yere göğe sığdıramayanlar, siz şaka mısınız?

PKK’yı eğiten MOSSAD… Barzani Yahudi’dir. Bu bağları kurduğu için öldürüldü Uğur Mumcu. İsrail’in bayrağında bulunan iki çizgi Nil’den Fırat’a vaat edilen topraklar, yani Büyük İsrail’dir. Topraklarımızda hak iddia etmektedir. Büyük Kürdistan aslında Büyük İsrail ve Genişletilmiş Ermenistan projesidir. Irak, Suriye, Libya ve Türkiye’de akan kanların bir sorumlusu da İsrail’dir.  İsrail din savaşı yapıyor. Ortadoğu ülkelerini parçalara ayırarak kendi varlığını garanti altına almak, kendini güvende hissetmek istiyor.

Ayrıca ülkemizde yaşayan Sabetayistleri de unutmayın!.  Türk milletini ekonomiden, bürokrasiden, medyadan, basından dışlayan Sabetayistleri…

Siz de bu kadar kolay Yahudi hayranlığına düşerek, maşallah AK münafıkları aratmadınız.

Doğrusu bu kadar yanlış bilgiye nasıl sahip olduğunuzu anlamakta zorlanıyorum.

Dünya romantik hümanistlerin hayalleri ile değil, yaşanan gerçekler ve acılar üzerinden şekilleniyor. Bu gerçeği bilmezseniz, tarihin çöplüğünde yer almanız kaçınılmazdır.

NOKTA!!.

23 Mayıs 2014

zahide@zahideucar.com

www.zahideucar.com

 

Bu makale 27 Mayıs 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.