Öğrenciler Başkan Alemdar Öztürk İle Röportaj Yaptı

Öğrenciler Başkan Alemdar Öztürk İle Röportaj Yaptı

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Sakarya Ortaokulu öğrencilerine, okul dergisi için röportaj verdi. Öğrenciler, Başkan Alemdar Öztürk’e belediyenin görevleri ile proje ve hizmetleri konusunda sorular yöneltti.

Sakarya Ortaokulu Müdür Yardımcısı Üzeyfe Akarken ve öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Alemdar Öztürk, öğrencilere hayatta başarılı olabilmeleri için hedeflerini her zaman yüksek tutmaları gerektiğini söyledi.

Başkan Alemdar Öztürk, “ belediyecilik adına ne gerekiyorsa halkımıza en iyi ve en doğru biçimde sunmaya çalışıyoruz. Tabii ki hizmet teknik, araç ve imkân meselesidir. Hiçbir mazeretin ardına saklanmadan, halkımıza özledikleri hizmetleri sunmak için büyük bir heyecan ve özveriyle çalışıyoruz. En büyük hedefimiz siz çocuklara temiz ve pırıl pırıl bir Ceyhan bırakmaktır.” dedi.

Öğrencilerin eğitim konusunda sorduğu sorulara da cevap veren Başkan Alemdar Öztürk, eğitimin, doğrudan belediyenin görev ve sorumlulukları arasında olmamasına rağmen imkânlar dâhilinde eğitimin her alanında tüm okullara destek olmaya çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın