Olmuksan IP’den Adana’daki aşevlerine 15 bin kutu bağışı

Olmuksan IP’den Adana’daki aşevlerine 15 bin kutu bağışı

Olmuksan International Paper, Türkiye’deki KOVİD-19 mücadelesine destek vermek için Temel İhtiyaç Derneği’ne Adana’daki aşevlerine dağıtılmak üzere 15 bin kutu bağışladı.

Olmuksan International Paper, KOVİD-19 pandemisinde insanların kritik öneme sahip ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti. Yarım asrı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle Türkiye’de oluklu mukavva ambalaj sektörünün öncü şirketlerinden Olmuksan IP; insanların temel ihtiyaçlarına adil ve eşit şekilde ulaşabilmesi için çalışmalar yürüten Temel İhtiyaç Derneği’ne (TİDER) Adana’da dağıtılmak üzere 15 bin kutu bağışladı. Bu kutularla, ihtiyaç sahibi ailelere besleyici gıda dağıtıldı.

Olmuksan IP Genel Müdürü Yılmaz Selçuk konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Yaşanan küresel salgın, Türkiye genelinde sayısız ailenin yaşamını ve geçim kaynaklarını zora soktu. Biz de Olmuksan IP olarak harekete geçmek istedik. Oluklu mukavvadan imal ettiğimiz ürünlerimiz, tüm dünyadaki tüketiciler için gıda, ilaç, hijyen ürünleri ve acil durum malzemelerinin üretimi ve dağıtımı için gerekli olan tedarik zincirinin önemli bir parçası. Fabrikalarımızın olduğu Adana, İzmir, Bursa ve Gebze illerinde TİDER’e toplam 54 bin kutu bağışladık. Tüm bu süreçte kutu fabrikalarımızdaki üretim hatlarında güvenli ve özverili bir şekilde çalışan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya’dan dikkat çeken iddia: Türkiye’yle yeni S-400 anlaşmasında sona yaklaşıldı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN