DOLAR 17,9331 -0.03%
EURO 18,4099 -0.71%
ALTIN 1.038,510,60
BITCOIN 4399092,74%
Adana
31°

PARÇALI BULUTLU

20:15

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Ömer Faruk Yüksek Güven Tazeledi
620 okunma

Ömer Faruk Yüksek Güven Tazeledi

ABONE OL
17 Şubat 2016 15:37
Ömer Faruk Yüksek Güven Tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Kızılay Ceyhan Şubesi olağan genel kurul toplantısını yaptı genel kurulda mevcut başkan Ömer Faruk Yüksek güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

Türk Kızılay Ceyhan Subesi olağan genel kurul toplantısını yaptı Kızılay Ceyhan Şubesinde yapılan seçimlerde 85 üyenin katıldığı genel kurulda 62 üyenin oyunu alan mevcut başkan Ömer Faruk Yüksek güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi ve yaptığı konuşmada 148. yılından bu güne kadar gerek ulusal gerekse uluslararası alanda din, dil, ırk, mezhep, renk ve siyasi kanaat gözetmeksizin felakete uğramış ızdırap ve acılar içinde yoksullukla kıvranan insanlara savaşta ve barışta merhamet elini en çabuk, en hızlı uzatan bu yüce derneğin üyesi olmakla gurur duymaktayız Diyen Yüksek Ceyhan’da Kızılay şubesini saygın bir duruma getirdiklerini için çok mutlu olduklarını ifade etti.

CEYHAN-Türk Kızılay Ceyhan Subesi olağan genel kurul toplantısını yaptı genel kurul yoklamanın ardından Ceyhan sube başkanı Ömer Faruk Yüksek’in açılış konuşması ile başlayan genel kurulda başkanlık divanın seçilmesi saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sube başkanı Yüksek’in konuşması ve 2013-2014 faaliyet raporları ve gelir gider bilançosunun okunması 2013-2014 ve -2015 yıllarına ait denetçi raporlarının görüşülmesinin ardından 2013-2014 ve 2015 yılları sube yönetim kurulunun ibrasının onayının ardından 2016-2017 ve 2018 yıllarının eylem planlarının oylanmasından sonra 2016-2017 ve 2018 yıllarının tahmini bütçesinin kullanımı ve yönetim kuruluna yetki verilmesi konusunun oylanmasının ardından seçimlere geçildi seçimlerde 85 katılımcıdan 62 üyenin geçerli oyunu alan mevcut şube başkanı Ömer Faruk Yüksek güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

Genel kurulda Divan başkanlığı Erdoğan Can yaparken yardımcılığını Osman Kökyosundan yaptı.

Güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Ömer Faruk Yüksek teşekkür konuşmasını şöyle yaptı Sayın Başkan, değerli Kızılaycı üyelerimiz ve çok değerli misafirlerimiz. Türk Kızılayı Ceyhan Şubemiz Genel Merkezimizin emir ve tamimleri doğrultusunda Genel Kongreye gittiklerini belirtti

Yüksek Derneğimiz yüce milletimizin sevgi, saygı ve güvenini kazanmış yardımlaşma ve dayanışma duygusunu yeniden yapılandırma işlevlerini kurumlaştırma, kuruluşundan bu güne 148. yılından bu güne kadar gerek ulusal gerekse uluslararası alanda din, dil, ırk, mezhep, renk ve siyasi kanaat gözetmeksizin felakete uğramış ızdırap ve acılar içinde yoksullukla kıvranan insanlara savaşta ve barışta merhamet elini en çabuk, en hızlı uzatan bu yüce derneğin üyesi olmakla gurur duymaktayız. Derneğimiz insanlara sağlık ve sosyal yaşamlarına katılmak temel ilkelerimizden biri olup bunda da üstün başarılar elde etmiştir. Ulusumuzun yardımsever, insanlık, birlik beraberlik, evrensellik duygularını özünde yaşatan derneğimizin gösterdiği güvene layık olmuştur dedi.

YüksekGüzellik kelimesi en çok insana yakışır. Güzel insanlar hayatlarıyla, örnek davranışlarıyla bütün aleme güzellik katmakta, geçmişten geleceğe ışık tutmaktadırlar. İşte Kızılaycı olan sizlerde bu ışığın birer parçası olarak çevresine güzellik dağıtan birer umut kapısı olan örnek kişilersiniz dedi.

YÖNETİM KURULU ASİL
Ömer Faruk Yüksek(başkan)

Ömer Bahattin Yağan
Hakan Bozkurt
Adil Turnalı
Şahin Özer,
Mustafa Işık
Kazım Mert

YÖNETİM KURULU YEDEK
Erdoğan Can
Bahattin Kocaaslan
Metin Akbulut
Nurettin İpekçi
Cevdet Argın
Mustafa Kutki

DENETLEME KURULU ASİL
1-Hülya Erdem
DENETLEME KURULU ASİL
1-Osman Köksoyundan


    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.