KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Özdiş: Ülkenin Acı Günleri Elbet Geride Kalacak

Özdiş: Ülkenin Acı Günleri Elbet Geride Kalacak

Cezaevinde ziyaret ettiği Şenoğlu’nu tahliye sonrası evinde de ziyaret eden Özdiş: “Ülkenin Acı Günleri Elbet Geride Kalacak”

CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, sosyal medyada 15 Temmuz paylaşımı nedeniyle önce gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Aliye Şenoğlu’na tahliyesinin ardından evinde ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu.

ADANA / Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Aliye Şenoğlu’nu tutukluyken cezaevinde, tahliye sonrasında da evinde ziyaret eden Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, “Gerçekler elbet bir gün ortaya çıkacak. AKP’nin insanlara ve ülkeye yaşattığı acılar elbet geride kalacak” dedi.

CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, sosyal medya hesabından 15 Temmuz’a yönelik paylaşımı nedeniyle FETÖ suçlamasıyla gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Aliye Şenoğlu’nun tahliyesi sonrası evine geçmiş olsun ziyaretine gitti. Aliye Şenoğlu, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla bir süre sohbet eden İbrahim Özdiş, “AKP iktidarı insanları baskılarla yıldırmaya çalışıyor. Tutuklandığında cezaevinde de ziyaret ettiğim Aliye Şenoğlu’nun FETÖ ile bağlantısı olduğuna o zamanda inanmadım şimdide inanmıyorum. Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir durumu var. Aliye arkadaşımızın bu terör örgütüyle bağlantısının olmadığı ortaya çıkmıştır, fakat eşi, çocukları bu tutuklama nedeniyle acı çekmiştir. Yaşanan bu acılar elbet bir gün geride kalacaktır ama bedel ödeyenlerin de yaşadıkları acı bir anı olarak hafızalarda yer edecektir” dedi.

Aliye Şenoğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın vekilim cezaevinde de ziyaretime gelerek beni yalnız bırakmadı. Orada acıma burada da tahliye sonrası sevincimize ortak oldu. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, bana inanan ve desteğini esirgemeyenlere teşekkür ederim” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelecek Partisi Kozan İlçe Başkanı Murat Başıbüyük

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın