Özgan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlayacakmış… PEH PEH PEH

Özgan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlayacakmış… PEH PEH PEH

Kozan Belediyesinin seçilmeyip, atanmış belediye başkanı Kazım Özgan 10 Ocak 2020 Cuma günü saat 09.30’da Arıkan Konağında gazetecileri kahvaltıda ağırlayıp 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayacakmış.

Seçimlere kadar basını her zaman yanında görmek isteyen, gazetecilere gülücükler dağıtan Özgan, koltuğa oturduktan sonra gazetecileri nedense unutur ve basının varlığını hatırlamaz.

Gazetecilerin bu işi bir meslek olarak yaptıklarını, büyük bir özveri ile koşturdukları haber peşinden kazandıkları komik kazançlarıyla hepsinin birer aile geçindirdiğini Kazım Özgan hiçbir zaman aklına getirmez.

Şimdi Özgan ve bazıları hadi ya, olmaz öyle şey diyecekler.

11 Nisan 2019 tarihinde WhatsApp’tan Kazım Özgan’a nezaketen hayırlı olsun mesajı attım ve tebrik ettim. Telefonla da aradım ama dönmedi. Mesajımızı gördüğü halde dönüş alamadık.
Daha sonra Kozan Belediye binasında ziyaret etmek için randevu aldım ve KozanBilgi.Net’in hayırlı olsun çiçeği ile birlikte ziyaretine gittiğimde Kazım Özgan randevusuna gelmemişti. Yerine başkan yardımcısı Sayın Süleyman Şenoğul ile görüştük ve Kazım Özgan’dan Gaziköye gizli saklı kaçarak gelmesine rağmen bir nezaket icabı iadeyi ziyaretimize gelemedi.

Benim gibi diğer basın mensubu arkadaşlarım da ayni davranışla karşılaşıyorlar.

Basını ciddiye almayan Özgan şimdi bizleri davet ederek zeytin, peynir, balla karnımızı doyurup utanmadan ben kale gibi arkanızdayım mı diyecek.

Hadi oradan atanmış başkan, karnımız tok. Sana afiyet olsun…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın