Öztürk, Ceyhanspor’a Şampiyonluk Diledi

Öztürk, Ceyhanspor’a Şampiyonluk Diledi

CEYHANSPOR'DAN BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK'E ZİYARET (2)

CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI ALEMDAR  ÖZTÜRK CEYHANSPOR’A ŞAMPİYONLUK DİLEDİ

Ceyhanspor yönetici, teknik heyeti ve futbolcuları Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret etti.

Tamamlanan 17 günlük kampın ardından Ceyhan’a dönen Ceyhansporlu futbolcular, Ceyhanspor’un kuruluşunun 47. yılı nedeniyle Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarette Ceyhanspor Kulüp Başkanı Cengiz Özal, Teknik Direktör Ender Tıraş ve yönetim kurulu üyeleri ile futbolcular katıldı.

Ziyarette bir konuşma yapan Ceyhanspor Teknik direktörü Ender Tıraş, yapılan 17 günlük kampın futbolcuların motivasyonlarını en üst seviyeye taşındığını ifade edereke “ Ceyhanspor Ceyhanspor ailesi olarak birbirimize kenetlenerek yolumuza devam edip lig sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istiyoruz. Çünkü şampiyonluk bizim için ne kadar önemliyse tüm Ceyhanlılar açısından da büyük anlam taşıyor. Hepimiz bunun bilincindeyiz” dedi.

Ceyhanspor Kulüp Başkanı Cengiz Özal ise BAL liginde bu yıl mutlaka hedefe ulaşacaklarını belirterek “Ceyhanspor hak ettiği yere gelmelidir. Bu amaçla yönetici, teknik heyet ve sporcularımızla birlik içersinde hareket edip kulübümüzü hak ettiği noktaya taşımak için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise şunları söyledi:

“gördüğümüz kadarıyla takımımızda her hangi bir eksiklik yok. Her şeyin yolunda gittiğini görmek sevindirici. Ceyhanspor büyük bir ailedir. Başta Ceyhanspor Kulüp Başkanı Sayın Cengiz Özal olmak üzere yönetim kurulunun büyük katkılarıyla; teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimin de başarılarıyla Ceyhanspor hak ettiği noktaya gelecektir. Elimizde un var, şeker var, yağ var. Şampiyonluk helvasını da yapıp Ceyhanlılara büyük heyecan yaşatacaklarına inanıyorum. Şampiyonluk yolunda bize düşen görevler ne ise her zaman, her koşulda hazırız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Motosiklet çarpıp kaçtı… Ünlü oyuncu Lisa Banes hayatını kaybetti

Ziyaretin sonunda Ceyhanspor Kulüp Başkanı Cengiz Özal tarafından Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e  ‘Alemdar Öztürk 01’ yazılı Ceyhan spor forması hediye edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın