Öztürk: “Parke Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor”

Öztürk: “Parke Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor”

Kozan Belediyesi, Kozan’ın dört bir yanında hizmetlerini sürdürüyor. Kırsal alanlarda bulunan mahallelerin taleplerini tek tek yerine getiren Kozan Belediyesi dini mekânların yanı sıra dinlenme alanlarında da çevre düzenlemesi yapıyor.

Kırsal alandaki mahallelerin alt yapı sorunları başta olmak üzere birçok sorununu çözen Kozan Belediyesi, sosyal alanlar, okullar ve dini mekânlara da hazırlanan program kapsamında değişik hizmetler yapıyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün talimatı ile Şantiye Şefliği ekipleri tarafından Özbaşı Mahallesi’nde vatandaşların ramazan ayında teravih namazlarını kıldığı ve dinlenme alanı olarak kullandığı 4 yüz metrekare alana parke döşeme çalışması yapıldı.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk; “Belediye olarak kısıtlı imkânlarımıza rağmen camilerimizden ve okullarımızdan gelen istekleri hızlı bir şekilde hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Fidanoğlu Camisi, Güzel Cami Kamışobası ve Gaziköyü Camisi’nin parke kaplamasını yapmış, çevre düzenlemesini tamamlamıştık. Bugün ise Özbaşı Mahallemizden gelen talep doğrultusunda vatandaşlarımızın çok amaçlı kullandığı köy meydanına parke döşeme çalışması yapıldı. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.Kozan Belediyesi’nin mahallesinde yürüttüğü hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Özbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Avcı ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Musa Öztürk ve ekiplerine teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çad Cumhurbaşkanı çatışmada öldü
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın