Park Bahçeler Müdürü İbrahim Ethem Öztürk KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

Park Bahçeler Müdürü İbrahim Ethem Öztürk KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

Kozan Belediyesi Park Bahçeler Müdürü İbrahim Ethem Öztürk beraberinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ziraat Teknikeri Çağatay Erdoğan’la birlikte KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret ettiler.

Türkeş Manga ile bir süre sohbet eden Öztürk, Kozan Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünün Gaziköy’deki çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundu. Daha sonra Türkeş Manga ile yapımı bitmek üzere olan Belediye tuvaletini inceleyen Öztürk “Başkanımız Sayın Musa Öztürk Beyin talimatı ile Gaziköy’deki çalışmalarımız devam ediyor. Gaziköy’de güzel projeleri   gerçekleştireceğiz” dedi.

Türkeş Manga’nın daha önce tavsiye etmiş olduğu Gaziköy Merkez Camisinde açmış olan akasya ağacına da hayran kalan Öztürk, “Kozan’da bir kaç yerde akasya var ama bunun gibi güzel değil. Seneye bunun budamasını biz yapıp 500-1000 arası çelik fidan dikerek Kozan’ımızın bir çok yerinde bu güzelliği paylaşmak istiyoruz” dedi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, Kozan Belediyesi Park Bahçeler Müdürü İbrahim Ethem Öztürk ve Ziraat Teknikeri Çağatay Erdoğan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken “Gaziköylülere olarak Gaziköy’de yeni bir oluşum heyecanı başlatan Belediye Başkanımız sayın Musa Öztürk’e, Başkan Yardımcımız Sayın Cengiz Yeşiloğlu’na teşekkür ve selamlarımızı gönderiyorum. Ayrıca emek veren tüm Kozan Belediyesi personeline de teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN