KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Pekmezcili Öğrenciler Dünyayı Geziyor

Pekmezcili Öğrenciler Dünyayı Geziyor

Adana’nın Kozan ilçesinde Pekmezci Köyü Ortaokulu öğrencileri AB Comenius Projesi kapsamında Yunanistan, Romanya ve İspanya’ya gittiler.

Avrupa Birliği Comenius (Okul Ortaklığı) Projesi kapsamında Kozan’ın Pekmezci Ortaokulu İngilizce öğretmeni Sibel ŞENER ile birlikte 1 Öğretmen ve 2 öğrenci , Yunanistan, Romanya ve İspanya’nın eğitim ve kültür faaliyetlerini görmek için okul ortaklığı projesi kapsamında  bu ülkelerdeki okulları gezip bilgi aldılar.

Yeni Resim (2)

Yunanistan’ın Atina- Mandra kentindeki okulunu gezip bilgi alan öğrenciler Romanya’nın Bükreş-Otobeni kentindeki okulu ve İspanya’nın Valansiya-Saxs kentindeki okulları da gezerek yabancı ülkelerdeki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgilendiler.

Yeni Resim

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak böyle güzel organizasyonlara destek olarak öğrencilerinin farklı ülkelerdeki eğitim ve öğretimi görmelerini sağlayan ve farklı kültürdeki öğrencilerin bir araya gelmelerine destek olan Pekmezci Köyü İlköğretim Okulu Müdürü Erdoğan Güney’i, İngilizce öğretmeni Sibel ŞENER’i ve değerli öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gürer: “Binlerce ton patates çürümeden kurtarılsın”
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın