Rahat suşi yemek için restoranı kapattırdı

Rahat suşi yemek için restoranı kapattırdı

Şimdilerde baba olmak için gün sayan Şahan Gökbakar, önceki gün Levent’teki bir suşi restoranındaydı. Gökbakar, yakın arkadaşı Timur Kunt ile öğle saatlerinde gittiği restoranda saatlerce kalıp hem suşi yedi hem de sohbet etti. Daha önce ‘Burgerman’ adıyla bir hamburger restoranı açan Şahan Gökbakar, yeme içme sektöründe eşine de ilham vermişti. Selin Gökbakar da eşinin desteğini alıp Ulus’ta ‘Hansel’ adında bir İtalyan restoranı açmıştı. Yeme içme sektörüne hızlı giren Şahan Gökbakar, önceki gün de Levent’teki İtsumi isimli Japon restoranındaydı.

Daha restorana gitmeden ‘kapalıyız’ asıldı

Ünlü komedyen, mekana gitmeden önce yetkilileri aratarak restoranın kapılarını diğer müşterilere kapattırdı. Şahan Gökbakar’ın mekana gitmesine dakikalar kala kapıya ‘Closed’ yani ‘Kapalıyız’ yazısı asıldı. Timur Kunt’la birlikte suşinin yanı sıra çiğ balıklardan da tüketen Şahan’ın rahatça yemek yemek için mekanı kapattırdığı öğrenildi. Bu arada aşırı kilolarıyla dikkat çeken Şahan Gökbakar’ın kendisi gibi kilolu olan Timur Kunt’la kaç adet suşi yediği ise herkesin merak konusu oldu…

Kilo alıyor

Levent’teki mekana lüks cipiyle giden Şahan Gökbakar’ın son dönemde aşırı kilo almış olduğu da gözden kaçmadı. Şahan, yeni projesi için de saçlarını kazıtmıştı.

Takvim

Şahan Gökbakar: Ne yazarsanız 10 katı size

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın