Saadet Partisinden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Saadet Partisinden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri nedeniyle Saadet Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Cemil Dal, İlçe Başkanı Muammer Özçelik ve ilçe yönetim kurulu üyeleri KozanBilgiNet Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret ederek seçim çalışmaları ve programları hakkında bilgi verdiler.

Saadet Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Cemil Dal “Çalışmalarımız çok iyi gidiyor, şu an umduğumuzun üzerinde ilgi var. Mevcut şartlar ve rüzgar bizi önüne aldı inşallah belediye başkanlığına doğru bir sürükleme var. Biz rabbimden hayırlısını diliyoruz. Ben her zaman söylüyorum eğer o makamlar bizi ahiretimize engel olacak şeyler yaptıracaksa nasip olmasın diyoruz. Biz milletimize hizmet için geliyoruz. Özellikle hizmet belediyeciliğinin, milli görüş belediyeciliğinin kazanmasını halkımızdan istiyoruz inşallah” dedi.

VİDEO HABER YAYINA HAZIRLANIYOR…

KozanBilgiNet Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın “Cemil Dal Kozan Belediye Başkanı seçilirse Kozan’da neler değişecek sorusunu da cevaplayan Dal;

“Kozan’da sorunlar çok büyük. Biz aşağı yukarı bütün mahalleleri köyleri gezmeye başladık. İstişare amaçlı toplantılar yapıyoruz. Bu yaptığımız toplantılar neticesinde de o kadar çok sorunlar var ki o sorunlar yetmezmiş gibi birde Kozan’ın Büyükşehire bağlanması, Kozan’ın gelirlerinin büyükşehire gitmesi biz yada diğer gelecek olan belediye başkanı kim olursa olsun benim inandığım kadarıyla en az bir yıl büyük sıkıntılar çekilecek.” dedi.
Dal açıklamasında “Bizim sloğanımız önce insanları kazanacağız. Kazandıktan sonra biz inşallah çalmayacağız, çaldırmayacağız. İsraf etmeyeceğiz, tasarruf edeceğiz. Daha önceki Refah dönemindeki belediyelerin yaptığını inşallah Kozan’da yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Remzi Ümit Atay: Hedefimiz iktidar

Saadet Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Cemil Dal konuşmasının sonunda “Gaziköy’den de mutlaka bir meclis üyesini aramızda görmeyi çok istiyoruz” dedi.

Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanı Muammer Özçelik’te yaptığı açıklamasında “Yüz üç tane köyün hemen hemen doksan dokuz tanesini gezdik. Ben buraya geleli iki sene oldu. Geziyoruz, halkla görüşüyoruz, siyasi ortam olarak halk çok muzdarip. Saadet Partisinin en şanslı olduğu dönem bu dönem çünkü hiç bir ittifakla ilgisi yok. Çünkü bundan dolayı millette bir küskünlük var. AKP aday adayı göstermedi diye, yukarının durumuna bakıyor değişik, aşağıya bakıyor değişik, bundan dolayı biz hak hukuk adalet neyse onun için çalışacağız” dedi.
KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da konuşmasında “Bütün siyasi partilerden Kayhan Mahallesinde yaşanan arıtma tesisi sorunu nedeniyle destek istiyorum. Hayvancılık ve sebze üreticiliği bitmiş durumda. Pazara götürdüklerini kimse almıyor. İnsanlar kanserden ölüyorlar. Sizlerden de bu desteği görebilir miyim” sorusuna cevap veren Özçelik;

“Zaten bizim prensibimiz halkın sağlığı. Bu çok önemli. Zaten GDO gibi buna benzeyen şeyler gübreymiş vatandaş zaten üstten bir zehirleniyor. Bir de bunun gibi zehirleniyor, bizce önce vatandaşın sağlığı. Para, araba şu bu değil. Sağlık önemli, sağlık olmazsa hiç bir şey yapamayız. Yürüyemeyiz, namaz dahi kılamayız. Bizim ilk birinci olarak buna el atmamız lazım” dedi.

Saadet Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Sayın Cemil Dal’a, İlçe Başkanı Sayın Muammer Özçelik’e ve ilçe yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı KozanBilgiNey Yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB'in karnesi zayıf. Sınıf tekrarı şart!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın