‘SAĞLIKLI YAŞAMAYA PEDAL ÇEVİRMEYE VESİLE OL’

‘SAĞLIKLI YAŞAMAYA PEDAL ÇEVİRMEYE VESİLE OL’

Tapan denilince Feke ilçesine bağlı mert insanların bin bir zorluklarla hayat mücadelesi verdiği güzel bir yöre aklımıza gelir.

Tapan Paşalı Ortaokulu Müdürü Hasan Köse’de bu güzel yöremizin çalışkan öğrencilerine destek olabilmek amacıyla bir kampanya başlattı.

şükrü_ışıkYazarımız Şükrü Işık’ın büyük destekleriyle yürütülen kampanya için KozanBilgi.Net’e bir açıklama yapan Okul Müdürü Hasan Köse şunları söyledi;

“Geleceğimizin teminatı güzel Tapanımızın pırıl pırıl öğrencilerinin sağlıklı, başarılı olmalarına katkıda bulunmak; güçlü, dayanaklı bireyler olarak fiziksel aktivitelere teşvik etmek; bedenlerinin, beyinlerinin daha iyi çalışmasını sağlamak; obezite ile mücadele edebilmek; okulumuzu, dersleri daha çok sevdirmek; paylaşmayı, dayanışmayı, korumayı öğretebilmek; dikkat ve uyum yeteneklerini geliştirebilmek ve imkanı olmayıp hayaller kuran kalbi temiz öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmek; kısaca tertemiz yüzlerine gülücükler, küçücük yüreklerine mutluluk katmak için “SAĞLIKLI YAŞAMA PEDAL ÇEVİRMEYE VESİLE OL” projesi kapsamında “BİSİKLETLERE ve Spor Malzemelerine” ihtiyacımız bulunmaktadır. Temin etmek isteyenlere iyi kalpli öğrencilerimizin sevgilerini sunarız.

HER ŞEY GELECEĞİMİZ, GÜZEL TAPAN’IMIZIN İÇİN

hasan köse

Bisikletler okulumuzda muhafaza edilecek olup seçmeli spor ve fiziki etkinlikler dersinde beden eğitimi öğretmenimiz eşliğinde güvenli bir şekilde bisikletlerin tüm öğrencilerimiz tarafından kullanımı sağlanacaktır.

tapan 1

KÜÇÜK BİR PAYLAŞIM BAZILARININ HAYALLERİNİ SÜSLER. BİRİNİZ BİN OLSUN.” dedi.

KozanBilgi.Net yönetimi olarak kalbi temiz küçük öğrenciler için büyük yürekli hayırsever vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Deva Partisi Kozan İlçe Başkanı Güngör Avan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga'yı Ziyaret Etti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın