KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Saimbeyli AK Parti İlçe Başkanlığına Yüksel Topal getirildi

Saimbeyli AK Parti İlçe Başkanlığına Yüksel Topal getirildi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın AK Partideki metal yorgunlarının temizlenmesi ve partinin yenilenmesi amacıyla başlattığı uygulamada Saimbeyli ilçesi AK Parti ilçe başkanlığı görevinden yeniden aday olmayarak ayrılan İsmail Yıldızhan’ın yerine Yüksel Topal İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

Kongrede 3 aday olarak yola çıkan  emekli adliye, kaymakamlık yazı işleri müdürü Ali Uyanık, emekli ilçe milli eğitim müdürü Yusuf Akpolat ve Esnaf-İş Adamı Yüksel Topal genel merkezde yapılan mülakat ve üç aday arasında yapılan anket ve araştırmalar sonucunda Yüksel Topal ilçe başkanlığı görevine getirildi.

15 yıldan bu yana Ak parti içerisinde mücadelesini sürdüren ve halen Saimbeyli Belediye Meclis Üyesi olan Topal’ın, ilçe kongresinden hemen önce de istifa etmesi bekleniyor. Toparlayıcılığı ve partililer arasında  diyalog sağlayacak bir kişiliğe sahip olan Yüksel Topal’ın ilçe başkanlığına gelmesi ile birlikte gözler olası bir erken seçimde belediye başkan aday adaylığına çevrildi. Şirin ilçede yarış bayağı çetin geçeceğe benziyor.

Saimbeyli’de parti tabanı içerisinden sevilen bir kişiliğe sahip olan Yüksel Topal’ın Saimbeyli’de dengeleri yeniden değiştirmesi bekleniyor.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak Saimbeyli’nin yeni AK Parti İlçe Başkanı Yüksel Topal’ı kutluyor, görevinde başarılar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Okullarda yüz yüze eğitim 1 gün ertelendi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın