Şanlı Bayrağımız Gaziköy’de Rüzgarla Buluştu

Şanlı Bayrağımız Gaziköy’de Rüzgarla Buluştu

Suriye’de, Afrin’de ve Kuzey Irak’ta ülkemizi terör örgütlerine karşı canlarını vererek korumaya çalışan ve dış mihrakların kirli oyunlarını bozan, onları bozguna uğratan kahraman silahlı kuvvetlerimize, emniyet güçlerimize destek vermek amacıyla KozanBilgi.Net ve Gaziköy Jandarma Karakol Komutanlığı iş birliği Kozan Gazi Mahallesi girişine dev Türk Bayrağı asıldı.

Bayrak asma törenine Gaziköy Jandarma Karakol Komutanlığı personeli, vatandaşlar, ilköğretim okulu ve lise öğrencileri ile öğretmen ve okul müdürleri katıldılar. Törende İstiklal Marşı okunarak göndere bayrak çekildi.

Yapılan bayrak asma töreninden sonra ikinci bayrak KozanBilgi.Net’in yayın merkezi Fulya Market’in ön cephesine asıldı.

Bayrak asma törenini düzenleyen KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga yaptığı açıklamada; “Ülkemiz üzerinde oynan kirli oyunları kahraman asker ve polislerimiz gerek yurt içinde gerekse Suriye’de, Afrinde, Kuzey Irak’ta ülkemizin bekası için canlarını seve seve vererek şehadet mertebesine erişiyorlar. Gönlümüz her zaman onlarla birlikte. Bu vesile ile askerimize ve polisimize desteğimizi belirtmek amacıyla onlara ithaf ederek bu gün 2 tane bayrağımızı Gaziköy semalarında dalgalandırdık. Bundan büyük bir mutluluk olamaz. Bize bu topraklarda huzur içinde yaşamamızı sağlayan asker ve polisimize şükranlarımı arz ediyor, tüm kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga açıklamasında “Programda desteklerinden dolayı Kozan Belediye Başkanı Sayın Musa Öztürk’e Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Cengiz Yeşiloğlu’na, Gaziköy Jandarma Karakol Komutanı Sayın Nasim Çelik’e, Gaziköy İlköğretim Okulu ve Lisesi Müdürlükleri ile öğretmen ve öğrencilerine, programa katılan vatandaşlarımıza ve emeği geçen Kozan Belediyesinin değerli personeline teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elektronikçi esnafından muafiyet çağrısı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın