Şehitlerimiz Sevgi’nin En Büyüğüne Layıktır

Şehitlerimiz Sevgi’nin En Büyüğüne Layıktır

İyi Parti Adana İl Başkanı ve Kurucular Kurulu Üyesi M. Metanet Çulhaoğlu günün anlam ve önemi nedeniyle, 14 şubat Sevgililer Günü’nde Şehit derneklerini ve ailelerini ziyaret etti.

İl Başkanı Çulhaoğlu, İl Yöneticileri ve İlçe Başkanlarının da katıldığı ziyarette, kendilerini karşılayan Türkiye Harp Malülleri, Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana şube başkanı Muhammet Çetin ve Şehit Anneleri Derneği Başkanı Emine Kunt ile görüştükten sonra yaptığı açıklamada;

“Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Biz İyi Parti Adana teşkilatı olarak, bizim için en değerli sevgili, Vatan için canını veren, şehadet şerbeti içen şehitlerimizdir. Bu nedenle sizleri ziyarete geldik. Vatan için can veren tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı diliyor, gazilerimize acil şifalar vermesini Allah’tan niyaz ediyorum.

İyi Parti olarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni, sonsuza kadar yaşatma azmi ve kararlılığı ile 80 milyon vatandaşımızın kardeşçe yaşayacağı, hukukun üstünlüğü ilkesinin pekiştiği parlamenter sistemin tüm kuralları ile uygulandığı, insanların yarınından emin, tüm komşuları ile dost olan, itibarı en üst seviye de bir ülke olmamız için yola çıktık. Bu yolda birlikte yürümek için tüm Adanalıları İyi Parti çatısı altına davet ediyorum.

Devletimizin imkanları hizmetiniz de olacaktır!

Bizler ne yaparsak yapalım; Vatan uğruna, Millet uğruna, Bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize Şehitler’den bir emanet olarak kalan, bütün Şehit ailelerimiz ile vücudundan bir uzvunu, Vatan uğruna kaybetmiş Gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Devletimizin imkanları kendilerinin hizmetindedir.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kabasakal’da Muhtarlığı Muharrem Öcal Kazandı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın