KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Sellülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflamada Radyofrekans!

Sellülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflamada Radyofrekans!

Radyofrekans / Thermalipo

Thermalipo, radyofrekans teknolojisinin seçici ısıtıcı etkisi prensibi ile çalışır.

Cilde, sinirlere ve kan damarlarına zarar vermeden, kolajenin üretildiği derin  dermis ve yağ dokusuna etki eder. Ağrısız olan bu uygulama ile dokuda belirgin bir sıkılaşma ve yağ hacminde azalma elde edilir.

Thermalipo AMFLI ( Automatic Multi Frequency and Low Impedance) teknolojisine sahiptir.

AMFLI Teknolojisi Nedir?

Thermalipo, otomatik çoklu frekans ve düşük empedans (AMFLI) teknolojilerini bir arada kullanır. Farklı frekanslardaki radyofrekans dalgaları, dokuda farklı derinliklere ulaşmaktadır.AMFLI teknolojisinin başarısını gösteren klinik çalışmalara bakıldığında, epidermal soğutma ile cilde ve cilt altı dokulara hiçbir zarar vermeksizin, yüksek enerjinin ani ve hızlı bir şekilde ısıya dönüştüğü özlemlenmektedir.Yüksek frekansın dokuda yüzeye etkisi büyüktür. Düşük frekans ise daha derinlere etki eder. Frekans değerleri kolajen üretimini sağlamak için yeteri kadar yüksek, lokal yağ ve sellüliti yok etmek için yeteri kadar düşüktür.Aynı seansta sellülit, bölgesel incelme ve aynı bölgedeki doku gevşekliklerinde etkili toparlama işlemlerini bir arada gerçekleştirir.
Radyofrekans Enerjisinin Cilde Dağılım:

Radyofrekans enerjisinin dağılımı elektrotların şekline ve aralarındaki mesafeye göre değişim göstermektedir. Düşük frekans (0.6 Mhz, 1.2 Mhz, 1.8Mhz) ile derinlere ulaşan ısı zayıflamış olan dolaşım sisteminin harekete geçmesini sağlar. Etkisi yüksek, lokalize ve kontrollüdür. Olumlu etkisini sarkmış doku ve selülitte göstermektedir. Thermalipo’daki yüksek frekansın yarattığı ısı ise, kolajen üretimini harekete geçirir ve cildin kalitesini arttırır.

Thermalipo,  lokal yağlanma  ve sarkma probleminin olduğu bölgelerde etkilidir. Vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlar. Aynı zamanda daha genç ve sıkı cilt görünümünden sorumlu olan kolajenin üretimini arttırır. İlk birkaç seans uygulamasından itibaren yüz güldürücü sonuçlar elde edilir ve etki uzun süre korunur.

Thermalipo’nun etkinliği, üniversitelere bağlı medikal merkezlerde yüzlerce hasta üzerinde yapılan klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Thermalipo, dermisin faydalı maddeleri geçirgenliğini arttırdığından ötürü tedavideki başarı oranını yükseltir. Tedavi ortalama 3 – 4 ay sürmektedir. Tedavi süresinde kişinin yapısal özellikleri büyük rol oynamaktadır. Toplam 8–12 seans yeterli olmaktadır. Yaşları 18 – 60 arasında olan tüm kadın ve erkekler Thermalipo’dan  faydalanabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın