Şenöz’ e Başkan Öztürk ‘den Teşekkür

Şenöz’ e Başkan Öztürk ‘den Teşekkür

4.5 yıl süre ile Kozan Belediye başkan yardımcılığını sürdüren Yaşar Şenöz’ ün emekli olmasından dolayı, görev yaptığı süre içersinde  gerçekleştirdiği hizmetler için Başkan ÖZTÜRK teşekkür etti.

Emeklilik işlemlerinin sona ermesinin ardından Musa ÖZTÜRK’ ü makamında ziyaret eden ŞENÖZ’ ü başkan ÖZTÜRK çiçek ile karşıladı.

Başkan  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;

Yaşar ŞENÖZ kardeşim benim ekip arkadaşımdır, yaklaşık olarak 4.5 yıl birlikte çalıştık. İşinde titiz ve disiplini seven bir kişiliğe sahip. Ani bir karar ile emekliliğini açıkladı . Bu isteğinden çok memmun olmasak da saygı duymak zorunda kaldık. Kendisinden gayet  memnunduk bizleri hiç üzmedi. Kısmet böyle imiş kendisine Kozan adına gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.
Başkan ÖZTÜRK ile unutulmaz anılarının  olduğuna dikkat çeken Yaşar ŞENÖZ’ de ” başkanımız Musa ÖZTÜRK görev yaptığım süre içersinde bana sürekli  destek ve ilham vermiştir. Çalışma hayatı içersinde insanların belli bir alanda durması gerekir, benimde duracağım zamanın geldiğine inanarak emekli oldum. Uzun yıllar Milli Eğitim camiasında hizmet verdim. Sayın başkanımla birlikte 4.5 yıl Kozan Belediyesi’nde görev aldım. Bu süre içersinde başkanımdan sayısızca destek gördüm. Emekli olmam ile ilgili olarak bir dizi asılsız söylemler duyuyorum. Musa ÖZTÜRK başkanım ben buradayım dediği sürece kayıtsız şartsız sonuna kadar başkanımın yanındayım” dedi.

Ziyaretin anısına ve görev yaptığı süre içersinde ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan  ÖZTÜRK ŞENÖZ’ e plaket takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Muharrem İnce’nin sağlık durumu ile ilgili yeni gelişme

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın