Servet Tosun: ‘Sorunları ve çözümünü biliyorum‏’

Servet Tosun: ‘Sorunları ve çözümünü biliyorum‏’

Endüstri Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı Servet Tosun, MHP Adana’dan milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Başı dik bir Türkiye için yola çıktım

Sorunları ve çözümünü biliyorum

ADANA – Adana’da büyük ilgi görmeye devam eden Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Endüstri Mühendisi Servet Tosun da, milletvekili aday adaylığını büyük bir kalabalığın katılımı ile açıkladı.

ÜRETKEN HUZURLU MUTLU BİR TÜRKİYE İÇİN

MHP Adana il binasında yapılan açıklamada Tosun önemli mesajlar verdi. Tosun, 13 yıllık AKP iktidarıyla hem Adana’da hem de ülke genelinde yaşanan ağır sorunların daha da kötüye gideceği öngörüsünde bulunarak, “MHP’nin tek başına iktidarıyla bu gidişata dur demek ve hem Adana’mızı hem ülkemizi yeniden şaha kaldırmak, mutlu, huzurlu, üretken, başı dik yapmak için yola çıktık” dedi.

SGS_8600

11 YAŞINDAN BERİ BİR NEFER GİBİ…

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Servet Tosun “Artık MHP’nin tek başına iktidar olmasının zamanı gelmiştir. Allah’ın izni ile o tarih 8 haziran 2015’in sabahıdır. Sonuç itibariyle 11 yaşımdan itibaren her zaman Ülkücü camianın ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir neferi olarak çalıştım. Türk çalışanının, işvereninin ve  sanayisinin sorunlarını ve çözümlerini biliyorum. Tecrübelerimi  Yüce Türk Milletimin hizmetine sunmak boynumun borcu olarak inandığım için buradayım.” Diye konuştu. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Servet Tosun’u kutlayarak hayırlı çalışmalar ve başarılar diledi.

SGS_8604

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın