Servis Aracı Gaziköy Mevkisinde Deli Çaya Uçtu: 2 Yaralı

Servis Aracı Gaziköy Mevkisinde Deli Çaya Uçtu: 2 Yaralı

Beyza Piliç’e ait serviç aracı yolun bozuk olması nedeniyle hakimiyetini kaybederek saat: 10.45 civarında Gaziköy Kozan arasında bulunan Deliçay’a yuvarlandı.

Kozan Ceyhan arasındaki mesafeyi büyük ölçüde kısaltan ve kestirme yol olarak kullanılan ana yolun bakımsız ve bozuk olması nedeniyle kazaya davetiye çıkaran yapısıyla maddi hasarlı kaza meydana geldi.Virajın bozuk olması nedeniyle hakimiyetini kaybederek deliçaya uçan araş şans eseri dört teker üzerinde kalarak daha kötü sonuçların olmasını engelledi. Kazada yaralanan Y.Ç ve Ç.S 112 acil ekipleri tarafından Kozan Devlet Hastanesine kaldırıldılar.

Olayda yaralanan Y.Ç ve Ç.S.’nin durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak bu yolun ağır tonajlı beton mikserlerinin tonajının üzerinde yük atarak kaçak geçtiklerini ve yolu sürekli tahrip ettiklerini bu yolun acilen yetkililer tarafından incelenerek bölgemizde Kozan Ceyhan ulaşımını rahat bir şekilde sağlayacak ve kısaltacak yapısıyla genişletilerek tehlikeli virajların düzeltilmesi gerektiğini defalarca belirttik. Bu zamana kadar yapılan bir kaç yol yama çalışması haricinde hiç bir şey yapılmadı.

Şimdi yetkilileri tekrar uyarıyoruz. Elinizi vicdanınıza koyun bu günkü yaşanan kaza çok şükür ölümle sonuçlanmadı. Ama yolun yapılması için ille de birilerinin ölmesi mi gerekiyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın