Şevkin: “Türkiye’nin önü açılacak”

Şevkin: “Türkiye’nin önü açılacak”

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Dr. Müzeyyen Şevkin, sivil toplum örgütleri ve dernekleri yalnız bırakmıyor

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Aday Adayı, Dr. Müzeyyen Şevkin, Türkiye’de yaşayan tüm insanların tam anlamıyla rahat bir nefes almak istediklerini vurguladı. 24 Haziran seçimlerinin ülkede yaşayan herkes için önemli olduğunu kaydeden Dr. Şevkin, yüzyıllardır bu topraklarda dostça ve kardeşçe yaşayan vatandaşların son yıllarda ayrıştırıldığını, birbirlerine düşürüldüğünü dile getirdi. Ömrünün yarısından fazlasını CHP çatısı altında yaptığı çalışmalarla geçiren, iki dönem milletvekili adayı olan, hiçbir zaman partisinden ve alanlardan kopmaması nedeniyle takdir edilen Dr. Müzeyyen Şevkin, sivil toplum örgütleri ve dernekleri de yalnız bırakmıyor.

BOŞ DURMUYOR

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği genel kuruluna katılan, Karayusuflu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin etkinliğinde yer alan, CHP Yüreğir Gençlik Kolları tarafından düzenlenen “Deniz Gezmiş’leri Anma Etkinliği”nde ülkenin çağdaş geleceğine ışık tutan konuşmasıyla dikkat çeken Dr. Şevkin, Adana Bulamlılar Derneği’nin lokma etkinliğinde ve Muş Vartolular Derneği’nin pikniğinde de canlarla bir araya geldi.“TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇILACAK”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mersin programına da katılan Dr. Şevkin, demokrasi kahramanı olarak tarihe geçen Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Türkiye’nin normalleşmesi adına büyük bir çaba sarfettiğini dile getirdi. CHP’nin ekonomiden sağlığa, turizmden eğitime kadar her alanda yeni bir seçim programı hazırlığında son aşamaya geldiğini, bugün iktidarın uygulamaya koyduğu ekonomik girişimlerin ve seçim vaatlerinin tamamının CHP’nin halka sunduğu modeller olduğuna dikkat çeken Dr. Şevkin, “Halkımız CHP’nin samimiyetini ve gerçekçi politikalarını, sürdürülebilirliğini görmüş oldu. Ayakları yere basan ve toplumun tamamını ilgilendiren projelerimizle Türkiye’nin önünü açmaya geliyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yunan Savunma Bakanı: Tehdit altındayız, adaları silahlandırmaya devam edeceğiz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın