Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalardan Örnek Belediyecilik Hizmeti

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalardan Örnek Belediyecilik Hizmeti

Adana Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ilçemiz Kozan’a bağlı Gaziköy Mahallesine üç adet yeni çöp konteyneri gönderdi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen’i telefonla arayarak Gaziköy’de çöp sorunu olan alanlarda kullanılmak amacıyla istediği iki adet çöp konteynerine Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar üç adet yeni çöp konteyneri göndererek Gaziköylülere büyük bir jest yaptı.

CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen’in Başkan Karalar’ı arayıp durumu anlatmasının ardından Türkeş Manga’yı telefonla arayarak bilgilendiren Seyhan Belediye Başkanlığı konteynerlerin gönderildiğini söylediler.

CHP Gaziköy Belde Başkanı Şavkı Üresin ile birlikte konteynerleri teslim alan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga “CHP Adana Milletvekili Sayın Elif Doğan Türkmen’e ve CHP Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’a çok teşekkür ediyorum. Kendi alanlarında olmadığı halde ufak yerleşim bölgelerinden gelen istek ve taleplere anında cevap verebiliyorlar. Gerçek belediyecilik anlayışı işte bu. Bizler ayni hizmeti Adana Büyükşehir Belediyesinden beklerdik ama maalesef Adana Büyükşehir Belediyesinden bu hizmeti alamadığımız için sesimizi duyan belediyelerle iletişim kuruyoruz. Geçtiğimiz yıl Çokak Mahallesindeki şehit parkı içinde Sayın Zeydan Karalar’dan talebimiz olmuştu. 24 saat içerisinde vatandaşlarımıza çözüm oldular. Çalışkan, hizmet adamı yürekli insanları kutluyor, teşekkür ediyorum.” dedi.

Çöp konteynerleri daha sonra Türkeş Manga tarafından talepte bulunan vatandaşlarımızın evlerinin yanına yol kenarlarına konularak kullanıma sunuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın