SODES Gençlik Merkezi’nden öğretmenlere işbirliği teklifi

SODES Gençlik Merkezi’nden öğretmenlere işbirliği teklifi

DSC_0365

Kozan Belediyesi SODES Gençlik Merkezi,  gençlerin daha fazla sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle buluşmasını sağlamak amacıyla, beden eğitimi öğretmenlerine işbirliği teklifinde bulundu.

Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, Gençlik Merkezi Sorumlusu Ülkay Acar ve beden eğitimi öğretmenleri, SODES Gençlik Merkezi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DSC_0356

Öğretmenlere katılımları için teşekkür eden Merkez Sorumlusu Ülkay Acar, amaçlarının, beden eğitimi öğretmenleri ile iştişare içinde bulunarak, ilçede yapılması planlanan sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde birlikte çalışmak istediklerini belirtti.

Gençlerin ve öğretmenlerin merkezin imkanlarından daha fazla yaralanmalarını sağlamak olduğunu ifade eden ifade eden Acar, “İlçede özellikle sportif anlamında büyük eksiklikler olduğunu gözlemliyoruz. Siz değerli öğretmenlerimizden ricamız, düzenleyeceğiniz bazı etkinlikleri merkezimize yönlendirmenizdir. Bu anlamda SODES Gençlik Merkezi olarak belediyemizin de desteğini alarak sizlerle güzel çalışmalar yapmak istiyoruz. Merkezimiz sabah 09.00’dan akşam 21.00’a kadar hizmet vermektedir. Merkezimizi gençlerin güven ve huzur içinde vakitlerini geçirebilecekleri bir yer haline getirmek istiyoruz” dedi.

DSC_0377

Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz ise programı organize eden Gençlik merkezine ve etkinliğe katılan öğretmenlere teşekkür etti.

Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün şehir dışında olması sebebiyle ile programa katılmadığını ancak öğretmenlere selam gönderdiğini belirten Şenöz şunları söyledi:

“SODES Gençlik Merkezimizin amacı gençlerimize sportif faaliyetler içerisinde sosyal hayatı zengin bir şekilde sağlamaktır. Aynı zamanda bir kısım kötü alışkanlıklardan onları uzaklaştırarak spora teşvik etmektir. Bu bağlamda siz değerli öğretmenlerimiz ile birlikte çalışmak istiyoruz. Sayın Başkanımızın talimatları doğrultusunda, Belediye olarak gücümüz nispetinde burada yapacağınız etkinliklere destek vermeye hazırız”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB duyurdu! 3 gün uzaktan eğitime ara veriliyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın