DOLAR 16,7668 0.37%
EURO 17,4709 -0.51%
ALTIN 970,480,08
BITCOIN 3249501,77%
Adana
29°

HAFİF YAĞMUR

20:47

AKŞAM'A KALAN SÜRE

SÖZ, SİZE OY(!) VERECEĞİM, BİR ŞARTLA…
53 okunma

SÖZ, SİZE OY(!) VERECEĞİM, BİR ŞARTLA…

ABONE OL
31 Ocak 2019 13:18
SÖZ, SİZE OY(!) VERECEĞİM, BİR ŞARTLA…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Eğitim ve Savunma Bakanlığı yapmış olan İsmet Yılmaz, Sivas adayına oy isterken;

Cennet vaad etti(!) iyi mi?

Yılmaz, “Hilmi Bilgin’e desteğinizi bekliyorum. Hilmi Bilgin’e vereceğiniz destek, yarın ruz-i mahşerde beraat belgelerinizden(af) biri olacak diye düşünüyorum” diyor.

Rüşvet olarak cennet vaad edilmesi, sosyal medyada epey tepki topladı. Yılmaz tepkiler üzerine kıvırmaya çalıştı, kıvıramadı.

DiYANET İşleri Başkanlığı sigara içen imamları hacve umreye görevli yazmayacaklarını açıkladılar(!)…

Sigara önemli(!)… Devlet destekli GDO yiyip kanser olabilirsiniz. Titanyum Dioksit yutup(paketli gıdalar, ilaçlar), sağlığınızı kaybedebilirsiniz. Kısır tohumları mecburen kullanıp, kısırlaşabilirsiniz. Sorun yok. Sorun sadece sigarada…

Hırsızlık yapmak, milletin malına el uzatmak, emanet kasaları soymak sorun değil. Küçücük çocukların ırzına geçmek sorun değil. İnsanlara tuzak kurup hayatlarını karartmak sorun değil. Fitne çıkarmak sorun değil. Komşuyu komşuya düşman etmek sorun değil.

Sigara büyük sorun(!)…

Milletin parasıyla saltanat sürmek, lüks ve şaşaa içinde yaşamak sorun değil. Milletin bir kesimine her türlü hakaret etmek, aşağılamak, hapislerde süründürmek, malına-mülküne konmak sorun değil(!)

Sigara büyük sorun(!)..

Yukarıda saydığım büyük suçlara tek laf edemeyen,Püsküllü delinin dostu Diyanet(siz) İşle(vsiz)ri Başkanı sigara hakkında fetva veriyor. Sigara haram diyor. Mekruhluktan haramlığa terfi etmiş(!)..Oy karşılığında cennetten yer satan Ortaçağ papazlarına edecek tek kelamı yok!!.

Ortaçağ papazlarının kuyrukçusu sözde din adamlarından bir ricam var. Lütfen “günah çıkarma” mekanizmasını da işleme koyun. Mümkünse “şeytan çıkarma” ayinleri düzenleyin. Muska yazma bölümleri açın(!)

İsmet YILMAZ’A BAŞVURUMDUR;

Sayın Yılmaz, duydum ki beraat veriyor, cennetle müjdeliyormuşsunuz(!)? Peygamberlere bile verilmeyen yetkiyi aldığınızı dolaylı yoldan da olsa ilan etmişsiniz. Söz, size oy vereceğim(!)..  Yalnız oy verince beraatimin verileceğini bana önceden göstereceksiniz(!).. Cennette ki yerimi de göstereceksiniz(!).. Ben bir mühendisim. Malum, biz matematik akılla düşünen meslek grubundanız. Malı görmeden, kaçak mı, 2Bmi bilmeden ödeme yapmayız(!).. Ayrıca cennetten yer satmak için yetki belgenizi de görmemiz lazım(!)

Belge mülkün sahibince onaylı olmalıdır.

Aksi takdirde sahtekar bir istismarcı olduğunuz ortaya çıkar. Ben de sizi dava ederim….

***

Ortaçağ Papazlarının mirasçısı, Müslüman maskeli papazların arkasını yalayan sözde din adamları;

ASALAKSINIZ!!

Ruhban sınıfına dönüştünüz,milletin sırtında yük olmaya başladınız. Saygınlığınızı kaybettiniz. Saygınlığını koruyan gerçek din adamlarını(çok az), ya sürüyor, ya meslekten atıyorsunuz. “Allah’tan korkarım, yalan söyleyemem” diyen müezzini Allah’tan korktuğu için” önce sürdünüz, sonra meslekten attınız. Bu utanç ve şirk hepinize yetip de artar bile. Şirk batağında yüzüyorsunuz. Allah’a inansaydınız, kulundan korkmaz, kuluna kul olmazdınız.

İnancınız sizi “ahlaklı-emin” insan yapmıyorsa, inancınızı sorgulayın. (Ulvi Batu)

Jean Paul Satre ne güzel söylemiş; “Ezilenler arasında din adamı göremezsiniz. Din adamları ezen sınıfın asalağıdır.”

SİYONİZMİN UŞAKLARI

Din maskeli çete 17 yıldır izlediği politikayla, Türk Müslümanlığına operasyon yaparak, dini;

Siyonizmin emrine vermiştir.

1897 yılında İsviçre’nin Basel kentinde toplanan konferansta TheodorHertzel Siyonizm planlarını üç adım olarak tespit etmiştir. Bunlardan 3. sü:

“Yeryüzünde sömürüye izin vermeyen İslam’ın kaldırılması ve bütün Dünya’ya Siyonizmin hakim kılınması.”

2010 yılında CİA raporunda; “Türkiye’de İslamiyet bizim için tehlike olmaktan çıkmıştır” diyordu.

Kendine Müslüman diyen ülkelerin haline bakınca, kimlerin hizmetçisi oldukları da ortaya çıkıyor.

Milletin sorgulaması gereken bir başka gerçek ise;

Hiçbir dinbazın Suudi Arabistan ve muadili ülkelere yerleşmeyip, kafir dedikleri ülkelerin vatandaşlığına geçmeleridir. Çocuklarını, millete dayattıkları Suudi Arabistan’da değil, ABD, İngiltere gibi ülkelerde okutmalarıdır.

ABD ve İngiltere gibi ülkelerde yaşayıp, Suudi geleneklerini din diye dayatan şeyhleri de unutmayalım(!)..

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, sadece ülkeyi kurtarmadı. Türk Milletini dinbazların, asalakların elinden de kurtarmıştır.

Şimdi dinbazlar yeniden sahnelerde. Karanlık gölgeleriyle milletin üzerine abanmış durumdalar.

Tek sorunları(!) SİGARA….

Ve;

British AmericanTobacco (BAT) tütün şirketinin Türkiye’de halen yönetim kurulu üyesi olan Rıza Tuna Turagay,Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararıyla, Ticaret Bakan Yardımcılığına atanıyor. Hala AmericanTobacco Türkiye ve Kuzey Afrika Kurumsal İlişkiler Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Turagay’ın  yetkileri artırılarak, BAT Türkiye’de, Türkiye ve Kuzey Afrika Bölgesi Kurumsal İlişkiler bölümünün yanı sıra, Hukuk departmanının da başına geçiriliyor iyi mi?

Sahi, ithal tütünün vergisini de bu dinbazlar sıfırlamıştı değil mi?

Biri sigara mı demişti?

Zahide UÇAR (30.01.2019)


    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.