Sporcu Gençlerden Başkan Alemdar Öztürk’e Çağrı “Bize sahip Çıkın!”

Sporcu Gençlerden Başkan Alemdar Öztürk’e Çağrı “Bize sahip Çıkın!”

Ceyhan ilçesinde büyük bir okuyucu kitlesi olan KozanBilgi.Net’i telefonla ve e-postalarla arayan Ceyhan’lı sporcu gençler duyuramadıkları seslerini KozanBilgi.Net’in duyurmasını istediler.

Ceyhan Belediyesi Başkanlığı tarafından Ceyhan Migros’un üzerindeki salonun kendilerine taekwondo sporu yapmaları için verildiğini belirten Ceyhanlı sporcu gençler “Salonun üst tarafı yagmur suyu nedeniyle tamamen su basıyor. Her yer su içerisinde, elektrik tesisatı tamamen bozuk, binanın camları yok. Biz gençlere Ceyhan Belediyesi bunu mu reva görüyorlar, hani gençlere ve spora sahip çıkacaktılar. Yetkilileri defalarca aradık ama hiç kimse sesimizi duymadığı gibi bizleri görmezlikten de geldiler” dediler.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak bu konunun Belediye başkanı Sayın Alemdar Öztürk’ün belki de haberi olmamıştır düşüncesiyle bilgilerine sunuyor Sayın Öztürk’ün Ceyhanlı genç sporculara sahip çıkacağını umuyor ve KozanBilgi.Net olarak gelişmelerin takipçisi olarak okuyucularımızı bilgilendirmeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.

————————————————

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Haberimizden kısa bir süre sonra sonra Ceyhan Belediyesi Kültür Müdürü Sayın Eyüp Turut Bey KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı arayarak camları taktırmaya başladıklarını ve Ceyhanlı sporcu gençlerimize yakışır bir salon olacağını söylediler.

Sayın Öztürk’e ve Sayın Turut’e teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Remzi Ümit Atay: Hedefimiz iktidar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın