Şükrü Işık’tan Paşalı Ortaokulu Kampanyasına Büyük Destek

Şükrü Işık’tan Paşalı Ortaokulu Kampanyasına Büyük Destek

Paşalı orta okulu müdürü Hasan Köse ve 8. sınıf öğretmenleri geçtiğimiz yıl Adana Fen lisesine öğrenci veren Tapan Paşalı Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerinin motivelerini artırmak, bu vesile ile başarıyı ödüllendirmek ve öğrencilerin genel ihtiyaç taleplerinde çıtayı yükseltmek adına bir kampanya başlattı…

Kampanyaya destek olan KozanBilgi.Net yazarlarından İnşaat Mühendisi Şükrü Işık konuyla ilgili olarak KozanBilgi.Net’e bir açıklama yaptı. Işık yapmış olduğu açıklamasında; “İlk etapta 5 adedini temin ettiğimiz bisiklet sayısını 20 adede çıkararak beden eğitimi dersinde bisiklete binmeyi hem spor amaçlı hem istikbalde okula işe gidiş amaçlı kullanılmasını öğretmek adına bir bisiklet eğitim sınıfı modeli ayrıca voleybol, masa tenisi, satranç gibi orta öğretimde öğrencilerin bedenen ve ruhen gelişimine katkıda bulunacak spor etkinliklerinin alt yapısını hazırlamak adına bir kampanya başlatıldı.

tapan bisiklet kampanyası 1

Kampanya çerçevesinde ben olaya müdahil oldum… Bir mesajla konuyu dostlarıma duyurdum ve kampanyaya destek istedim…

tapan bisiklet kampanyası 2

İlk cevap İzmir’den kuzenim, amcamın kızı Nurten Işık ablamdan geldi. İlk etap olarak ikimizin ortak katkıları ile 4 adet bisiklet, 20 adet voleybol topu, bisiklet tamir seti ve top şişirme aparatı dahil malzemeleri satın alarak bugün Adana’dan Tapan Paşalı Mahallesine gittim ve teslim ettim. Öğrencilerin büyük bir sevinçle bisiklete binmelerini seyrettim bunları fotoğrafladım.
Her biri 20 kişilik olan 3 adet 8. sınıf öğrencileri ile tanıştım. Onlara nasihatta bulundum, hedef gösterdim. Desteğimiz devam edecek bisiklet ve diğer eksiklerin tamamlanması adına çalışmalarım devam ediyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Motosiklet çarpıp kaçtı… Ünlü oyuncu Lisa Banes hayatını kaybetti

tapan bisiklet kampanyası 3

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak değerli yazarımız Sayın Şükrü Işık’ı ve Sayın Nurten Işık’ı kutluyor, çabalarının örnek olmasını diliyoruz.

tapan bisiklet kampanyası 4

tapan bisiklet kampanyası 5

tapan bisiklet kampanyası 6

tapan bisiklet kampanyası 7

tapan bisiklet kampanyası 8

tapan bisiklet kampanyası 9

tapan bisiklet kampanyası 10

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın