KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Süleyman Soylu, çağrısına cevap veren Ersay Üstün’ü beğenerek retweetledi

Süleyman Soylu, çağrısına cevap veren Ersay Üstün’ü beğenerek retweetledi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri taktı, vatandaşlardan destek istedi. Soylu’nun bu çağrısına binlerce takipçisi fotoğraflı paylaşımlarıyla cevap verdi. Bunlardan birisi de ilçemiz Kozan’ın eski belediye şantiye şefi Ersay Üstün’dü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram tatili için yollara düşen vatandaşlar için bir kez daha emniyet kemeri uyarısında bulundu. Bu kez makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri takan ve fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Soylu’ya binlerce takipçisi paylaştıkları fotoğraflarla cevap verdi.

Eski Kozan Belediyesi Şantiye Şefi Ersoy Üstün’ün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mesajına verdiği cevap Bakan Soylu tarafından beğenilip paylaşılınca yüzlerce kişi Ersay Üntün’ün mesajını beğenip paylaşımda bulundu.

Kozan’da sevilen bir kişi olan ve siyasi kulislerde adı sıkça söylenmeye başlanan Ersoy Üstün’ün içişleri bakanı tarafından mesajının fark edilip beğenilmesi retweetlenmesi Üstün’ün ağır adımlarla da olsa hedefe doğru yol aldığını gösteriyor.

İçişleri Bakanlığı, 10 günlük bayram tatilinde meydana gelen trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla “Frene değil kurala güven”sloganıyla sosyal medya çalışması başlattı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla başlatılan çalışma kısa sürede büyük ilgi gördü.

SOYLU: ARKA KOLTUKTA KEMER TAKIYORUM YA SİZ?

Soylu, dün İstanbul’da katıldığı bir açılış programı sonrası bu kez makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri taktığı bir fotoğrafı paylaşarak takipçilerinden kampanyaya destek istedi. Soylu’nun “Arka koltukta kemer takıyorum ya siz?”  mesajına binlerce takipçi emniyet kemeri takarak cevap verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Suriyelilerin Türkiye'ye 10 yıllık maliyeti 45 milyar doları geçti

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın