Surat ifadesi kullanmayı sevenlere özel klavye: Emoji Keyboard

Surat ifadesi kullanmayı sevenlere özel klavye: Emoji Keyboard

Birçok farklı donanım ve çevre birimi üreticisi, oyunculara özel olarak ürünler hazırlıyorlar. Hatta sadece belirli bir oyuna özel olarak da çok fazla kombinasyon sunan; özel düğmelerle taçlandırılmış fare ve klavyelerle karşılaşıyoruz. Son olarak, bilgisayar üzerinden çok fazla yazışan ve yoğun şekilde emoji kullanmayı sevenlere özel bir klavye hazırlandı.

Facebook Messenger, WhatsApp, Skype ve diğer birçok anlık mesajlaşma uygulamasında sıklıkla tercih edilen emojiler, EmojiWorks’ün hazırladığı ürünlerle birlikte artık daha fazla kullanılacak. Klavye üzerine yerleştirilen simgeler vasıtasıyla yazışmalar sırasında ufak bir kombinasyonla beraber yazışmalar sırasında emojilerin kullanımı mümkün.

Özellikle WhatsApp Web’in de aktif edilmesiyle birlikte; bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanımın yaygınlaşması, klavyenin birçok kişi tarafından tercih edilebileceğine işaret ediyor.

Bluetooth vasıtasıyla kablosuz şekilde bilgisayarla haberleşen klavyede üç farklı sunulan üç farklı seçenek ise şöyle:

– 47 emojili Emoji Keyboard: 79,95 dolar,- 94 emojili Emoji Keyboard Plus: 99,95 dolar,- 120 emojili Emoji Keyboard Pro: 99,95 dolar,

EmojiWorks web sitesi üzerinden sipariş verilebilen klavyelere ilişkin hazırlanan video ise aşağıda.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın