Tapu Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Bilal Curabaz Ceyhan’da

Tapu Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Bilal Curabaz Ceyhan’da

TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜR YARDIMCISI BİLAL CURABAZ CEYHAN'DA (1)

Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Bilal Curabaz, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret etti.

Beraberindeki Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanı Abdullah Oğultay, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Demir ve Tapu Kadastro Adana İl Müdürü Halil İbrahim Şimşek ile birlikte Ceyhan’a gelen Genel Müdür Yardımcısı Curabaz, Adana, Mersin ve Osmaniye ili Tapu ve Kadastro Müdürlüklerine; hizmet binalarının tadilatı ve kiralanması ile ilgili ziyarette bulunmak amacıyla bölgede olduklarını belirtti.

TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜR YARDIMCISI BİLAL CURABAZ CEYHAN'DA (2)

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk,” Sayın Genel Müdür Yardımcısı Bilal Curabaz ve konuk heyete ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendileri ile İlçemizin fiziki durumu ve Ceyhan ile Erzin arasındaki sınır anlaşmazlığı konusunda çok faydalı olduğuna inandığımız görüş alışverişinde bulunduk. Yıllardır devam eden bu sorunun bir an önce çözülmesi gerektiği kanaatindeyim.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Deva Partisi Kozan İlçe Başkanı Güngör Avan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga'yı Ziyaret Etti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın