Teşekkürler Alemdar Başkan!

Teşekkürler Alemdar Başkan!

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın Gaziköy okullarını ağaçlandıralım kampanyasına Ceyhan Belediyesinden destek geldi.

CEYHAN BELEDİYESİNİN KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ ONAYLANDI

Geçtiğimiz günlerde Ceyhan Belediyesini ziyaret eden ve Gaziköy İlkokulu ile Gaziköy Lisesinin ağaçlandırılması için fidan yardımı isteyen Türkeş Manga’ya Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk tarafından 100 adet fidan gönderildi.

DSCF0557

20 Harnup, 20 çam, 20 defne, 20 yasemin çiçeği, 20 tane hatmi çiçeği fidanı olmak üzere toplam 100 fidanı Gaziköy’e gönderen Başkan Alemdar Öztürk’e KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga teşekkür ederek “Özellikle eğitim kurumlarımıza farklı ilçelerde olmasına rağmen destek gönderdikleri için Sayın Alemdar Öztürk Beyefendiye ve Kültür Müdürü Sayın Eyüp Turut Beyefendiye teşekkür ediyor Ceyhan Belediyesinin Kentsel dönüşüm projesindeki başarılarından dolayı da kendilerini kutluyorum” dedi.

DSCF0559

Türkeş Manga yapmış olduğu açıklamasında fidanların öğrenciler tarafından 25 Kasım 2014 Salı günü toprakla buluşturulacağını belirtirken “Bizim Kozan Belediye Başkan vekili Sayın Yaşar Şenöz Beyefendiden ve Adana Büyükşehir Belediyesinden de okulumuz için isteklerimiz vardı. Ama maalesef sümenaltı edildiler. Bugün Kozan Belediyesine ve büyük şehir belediyesine de teşekkür etmek isterdim ama kısmet değilmiş. Bizim bağlı olduğumuz ilçe olmadığı halde Ceyhan Belediyesinin eğitim kurumlarına verdiği bu desteğin Gaziköy okullarına bu zamana kadar hiç sahip çıkmayan ve Gaziköy’e bir teşekkür ziyaretine bile gelemeyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Hüseyin Sözlü ve Kozan Belediye Başkanı Sayın Musa Öztürk’e de örnek olması diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN