Tiryaki Ailesine İlk Yardım Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’dan Geldi

Tiryaki Ailesine İlk Yardım Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’dan Geldi

Geçtiğimiz haftalarda Türk Kızılayı Kozan İlçe Başkanlığı tarafından Gaziköy ve Kamışoba Mahallelerinde yardıma muhtaç ailelere yapılan gıda yardımı sırasında Gaziköy Mahallesinde Tiryaki ailesinin yaşadığı dram gündeme gelmişti.

55 Yıldan bu yana baraka-branda evde yaşam savaşı veren 4 çocuk ailesi Erol Tiryaki’yi tekrar ziyaret eden Kızılay Kozan İlçe Başkanı Oğuz Cengiz ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga bu ailenin yaşanabilecek bir eve ihtiyaçları olduğunu ve bu konuda girişimde bulunacaklarını belirtmişlerdi.

Kozan ilçesinin güçlü sesi Otag Tv Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.’nin de destek verdiği yardım kampanyası ve yayımladığı video haberi müteakip kampanya için henüz hesap numarası verilmemesine rağmen fitre ve zekatlarını vermek isteyen vatandaşlarımızın yoğun ilgileri oldu. Özellikle Ramazan ayı içerisinde bu aileye sahip çıkmak isteyen vatandaşlarımız bir an önce hesap numarasının paylaşılmasını istediler.

Türk Kızılay Kozan İlçe Başkanı Oğuz Cengiz ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni, Türk Kızılayı Gaziköy Gönüllü Temsilcisi Türkeş Manga Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’ı makamında ziyaret ederek konu hakkında bilgilendirmede bulundular.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam yardım kampanyasına Kızılay üzerinden destek vererek 5 Bin TL tutarında ilk yardımla Tiryaki ailesine destek kampanyasını başlattı.

Şafak GÜRÇAM – Kozan İlçe Kaymakamı

Yardımda bulunmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız Türk Kızılay Kozan şubesinin aşağıdaki hesap numarasına açıklama kısmına TİRYAKİ AİLESİNE EV YARDIMI ibaresini yazarak gönderebilirler.

Yardımda bulunan öncelikle Kozan Kaymakamımız Sayın Şafak Gürçam’a ve tüm hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı, korona aşısı ücretli mi olacak?

Bilgi İçin:

KozanBilgi.Net WhatsApp İletişim: 0.531 891 0702
Otag Tv WhatsApp İletişim: 0.532 690 3672

LÜTFEN AÇIKLAMA KISMINA “TİRYAKİ AİLESİNE EV YARDIMI” YAZALIM…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın