TOKİ Emlak Daire Başkanı Dursun Baştürk Ceyhan’da

TOKİ Emlak Daire Başkanı Dursun Baştürk Ceyhan’da

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Emlak Daire Başkanı Dursun Baştürk, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret etti.

Başkan Alemdar Öztürk ile bir süre görüşen Dursun Baştürk, daha sonra TOKİ konutlarının yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

toki 1

Başkan Alemdar Öztürk ile birlikte, ilk etapta bin konutun yapılacağı Ceyhan Şehir Stadyumu’nun karşısındaki konut alanını gezen Emlak Daire Başkanı Dursun Baştürk, inşaat çalışmalarının en kısa sürede başlayacağını ifade etti.

toki 3

Ceyhan Belediyesi olarak, TOKİ’ye arsa devrini gerçekleştirdiklerini ve ön talep toplama işlemini yaptıklarını belirten Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ocak ayı itibariyle temel atma çalışmalarının başlamasını beklediklerini söyledi.

toki 4

Yapılması planlanan 1. etap TOKİ konutlarının alt ve orta düzeyde vatandaşlara hitap edeceğini belirten Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “Ceyhan Şehir Stadyumu’nun karşındaki 90 dönümlük arazi üzerinde yapılacak olan ve her türlü donatı alanlarının da bulunacağı TOKİ konutları 2+1 ve 3+1 şeklinde inşa edilecek. Talepler 7 bini geçti. Bu da bizlerin ne kadar doğru bir çalışma yaptığımızın ve vatandaşımızın ucuz konuta olan ihtiyacının göstergesidir. Allah’ın izniyle vatandaşımıza verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğiz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elektronikçi esnafından muafiyet çağrısı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın