‘Toplum Liderleri Geliyor’

‘Toplum Liderleri Geliyor’

Bu proje alkışlanır

Adana Çukurova Rotary Kulübü ve Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi işbirliği 8. Toplum Liderleri Geliyor (TLG) projesi başladı. Çukurova Üniversitesi Hasan Ali Yücel Toplantı Salonu’nda başlayan eğitim projesi kapsamında Endüstri Mühendisi-Eğitimci Barış Avcı, ‘Ya Lidersin Ya Gidersin’ başlıklı sunum gerçekleştirdi. Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Yurtal’ın da bir konuşma yaptığı proje kapsamında 3 ay boyunca etkinliğe katılacak geleceğin öğretmenleri, konusunda uzman, yetkin eğitimciler tarafından eğitilecek.

rotary-lider eğitimi (1)

29 ŞUBAT’TA SONA ERECEK

Projeyle ilgili bilgi veren Çukurova Rotary Kulübü Başkanı Lütfi Candır, “Bu projenin amacı, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, emanet ettiğimiz öğretmen adaylarına yeni ufuklar açmak, bilgi, görgü ve yaşama bakış tarzlarını olumlu yönde etkilemektir.  Yaşamına olumlu yönde dokunduğumuz her öğretmen, ilerdeki eğitim hayatları boyunca kendi öğrencilerinin hayatlarına da olumlu yönde dokunacaktır. Böylece Çukurova Rotary Kulübü olarak,  daha eğitimli, daha barışçıl daha özgür toplum olabilme çabasına bir katkı yapacağımızı umuyoruz” diye konuştu.

rotary-lider eğitimi (5)

Komite Başkanlığı’nı Çukurova Rotary Kulübü üyesi Tamer Büyükyılmaz’ın yaptığı TLG Projesi, 29 Şubat 2016’da Seyhan Oteli’nde düzenlenecek sertifika töreni ile son bulacak.

rotary-lider eğitimi (2)

rotary-lider eğitimi (6)

rotary-lider eğitimi (7)

rotary-lider eğitimi-lütfi candır (4)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Biden “soykırım” dedi, şimdi ne olacak? 5 soruda yol haritası
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın