Tufanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Metin Atıcı KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

Tufanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Metin Atıcı KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

Kozan’da futbol denilince olmazsa olmaz isimlerden birisi olan Kozan Esnaf Spor Başkanı Metin Atıcı KozanBilgi.Net’in Gaziköy Mahallesindeki yayın merkezine gelerek Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkeş Manga ile bir süre sohbet eden Atıcı geçtiğimiz haftalarda KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga tarafından düzenlenen “Şehitlerimize Saygı – Mahalleler Arası Futbol Turnuvası” için Manga’ya teşekkür ederek “Türkeş Bey, çok kısa bir sürede, kısıtlı imkanlarla mükemmel bir turnuvaya imza attınız. Bizlerde özellikle şehitlerimizin anısına başlatılan bu coşkulu turnuvaya katılarak yaşanan görsel mutluluğa eşlik ettik. İnşallah gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirecekleri en güzel spor etkinliklerinden birisi olan futbola sahip çıkılarak daha güzel daha çekişmeli turnuvalarda da beraber oluruz. Bu turnuvanızın geleneksel hale getirilerek her yıl tekrarlanmasını ümit ediyoruz” dedi.

Resim: Kozan Esnaf Spor Başkanı ve Tufanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Metin Atıcı

Atıcı’ya nazik ziyaretinden ve güzel duygularından dolayı teşekkür eden KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga “Gençlerimizin bu tür etkinliklerde her zaman yanlarında olmaya çalıştım. İnşallah bundan sonra da onları yalnız bırakmayacağım” dedi.
Atıcı’ya Tufanpaşa Mahallesi Muhtar Adaylığının hayırlı olmasını dileyen Manga’ya, Kozan Esnaf Spor Başkanı Metin Atıcı “Türkeş Bey ben sosyal olarak çok tanınan ve yaptırım imkanı olan birisiyim. İlçemiz Kozan’ın en güzel mahallelerinden birisi olan Tufanpaşa Mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Tufanpaşalılar şunu çok iyi bilsinler ki ben mahallemi yürekten seviyorum. İlçemin sorunlarını yetkili makamlara sunarak en iyi çözüm getirecek kişinin de ben olduğumu açık yüreklilikle söylüyor, mahallesini seven ve sahip çıkmak isteyen tüm mahalle halkıma yerel seçimlerde bana destek olmalarını rica ediyorum. Nelerin çok hızlı bir süreçle nasıl değiştiğini çok iyi görecekler” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İzmir’de HDP il binasını basıp bir kişiyi öldüren saldırganın ilk ifadesi ortaya çıktı

Kozan Esnaf Spor Başkanı ve Tufanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Sayın Metin Atıcı’ya nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, muhtarlık çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın