TÜRK EĞİTİM SEN’den KozanBilgi.Net’e Ziyaret

TÜRK EĞİTİM SEN’den KozanBilgi.Net’e Ziyaret

türkegitimsen2

Türk Eğitim Sen Kozan İlçe Temsilcisi Mürsel Yazıcı ve Türk Eğitim Sen Adana 2 Nolu Şube Basın ve Dış İlişkiler sekreteri, İLKSAN Kozan Temsilcisi Yücel Yüce KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Türk Eğitim Sen Kozan Temsilcisi Mürsel Yazıcı, KozanBilgi.Net haber sitesinin yeni yüzünün hayırlı olması dileğiyle KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı tebrik etti.

Yazıcı yaptığı açıklamada “Sesimizi anında kamuoyuna duyurmak adına bizlerden yardımlarını esirgemeyen, tarafsızlık yayın örneğini en güzel sergileyen KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga Beye bizlere vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz.”  dedi.

BİR GURUP KOZANLI ÖĞRETMEN GÖREV YERİNE ULAŞAMADI

Yazıcı konuşmasında “Sendikal faaliyetler adına yola çıktığımız şu saatte gerek ulusal basından gerek canlı kaynaklardan aldığımız haberler öğretmenlerin yurdun bazı bölgelerinde eğitim ve öğretim hizmetlerini sürdürmek için görevli oldukları il, ilçe ve köylere girişlerinin terör örgütleri tarafından engellenmesi tüm eğitim camiasını olduğu gibi Türk Eğitim Sen olarak bizleri de derinden etkilemiştir.

Bu olay idareci değerlendirmesinden dolayı sancılı başlayan 2014 – 2015 Eğitim Öğretim faaliyetlerinin yürütülmesini çok daha olumsuz etkilemiştir.

Gün birilerinin yaptığı gibi makam, mevki, koltuk mücadelesi değil, eğitim ve öğretimin kesintisiz ülkenin her yerinde sürdürülmesi için birlik olma günüdür. Gün sendikal faaliyetlerin, eğitim çalışanlarının sosyal, özlük ve ekonomik hakların çalışma ortamlarında yapılması günüdür. Gün sendikal faaliyetlerin ve üyeliklerin makamlarda ve kapı arkalarında yapılma günü değildir” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU

Yazıcı sözlerinin sonunda “2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının her şeye rağmen tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken ilçemiz Kozan’da yaşanan bir çok okulun başarılı müdürlerinin kıyımından duyduğu üzüntüyü ve terör örgütü üyelerinin okulları yakarken, Atatürk büstlerini devirip yakıp ve kırarken, öğretmenlerin görev yerlerine gitmeleri engellenirken ülkeyi yönettiklerini söyleyen siyasetçilerin maalesef ülkemizi ne hala getirdiklerini görememenin üzüntüsü içindeyim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın