Türk Kızılayı Gaziköy ve Kamışoba Mahallelerinde İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımında Bulundu

Türk Kızılayı Gaziköy ve Kamışoba Mahallelerinde İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımında Bulundu

Türk Kızılayı Kozan İlçe Başkanı Oğuz Cengiz ve ekibi ile Kızılay Gaziköy bölge temsilcisi Türkeş Manga Gaziköy ve Kamışoba Mahallelerinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara hayırsever vatandaşlar tarafından Kızılay üzerinden yapılan yardımları evlerine ulaştırdılar.

Ramazan ayında yapılan yardımların devam edeceğini belirten Türk Kızılayı Kozan İlçe Başkanı Oğuz Cengiz “Hayırsever vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. Onların yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz. Yardımlar geldikçe biz görevimizin başında, halkımızın yanındayız” dedi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni ve Türk Kızılay’ı Gaziköy Bölge Temsilcisi Türkeş Manga Gaziköy Mahallesi sakinlerinden olan ve çok zor şartlarda yaşam savaşı veren Menderes Tiryakinin evini ziyaret ederek Başkan Cengiz’e “Buraya Kızılay yada Kaymakamlık desteği ile bir prefabrik ev yapalım gördüğünüz üzere çok zor şartlarda yaşam savaşı veriyorlar” dedi.

Türk Kızılayı Kozan İlçe Başkanı Oğuz Cengiz’de “Acil olarak bu konuyu programa alacağım” dedi.

Bu gün dağıttığımız yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren onları mutlu eden tüm hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Siber operasyon: 272 internet sitesi erişime kapatıldı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın