TÜRKAV’dan Başkan Öztürk’e plaket

TÜRKAV’dan Başkan Öztürk’e plaket

DSC_4304

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı(TÜRKAV) Adana Şubesi’nce düzenlenen “Adana ve Dinamikleri” konulu konferansta Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’e plaket sunuldu.

TÜRKAV Başkanı Mehmet Külahlıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada,  Türklerdeki vakıf geleneğini anlattı ve TÜRKAV’ın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

DSC_4250

Konferansa konuşmacı olarak katılan Gazeteci Yaşar Kara ise yaptığı sunumla Adana’nın geçmişten bugüne gelen gelişimini ele aldı.

Kara, konferansında, değişik platformlarda Adana’nın adını duyuran ve dinamiklerini oluşturan başarılı isimleri de andı ve tanıttı.

Konferans sonunda, şehre ve topluma yaptıkları yararlı ve başarılı hizmetler ile Adana’nın dinamiklerini oluşturan, siyaset, sanat ve spor dünyasındaki başarı isimlere plaket sunuldu.

DSC_4266

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve bazı ilçe belediye başkanları ile birlikte, Almanya’ya düzenlenen çalışma ziyaretine katıldığı için konferansta bulunamayan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün plaketini ise Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz aldı.

Öztürk’ün plaketini TÜRKAV Genel Başkanı Sinan Yüksel sundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın