Türkeli ve Ağlıboğaz Mahallerinde Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor

Türkeli ve Ağlıboğaz Mahallerinde Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor

Kozan Belediyesi Yol Şantiye Şefliği’ne bağlı ekipler, Türkeli ve Ağlıboğaz Mahallesi’nde ara sokaklarda sıcak asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Kozan Belediyesi Yol Şantiye Şefliği’ne bağlı ekipler havaların normal seyrinde devam etmesinden yararlanarak hiç boş durmadan Ağlıboğaz ve Türkeli Mahallesi’ndeki ara sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyorlar.

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek şunları söyledi:

“Bu sene Ağlıboğaz ve Türkeli Mahallesi’nde ortaklaşa 14 sokağa asfaltlama çalışması yaptık. Bu da yaklaşık 37 bin metrekare civarında çalışma demek. Yaptığımız sokaklara zamanında bir asfalt dökülmüş ama sonradan bozularak araçların gitmesine büyük derecede engel oluyordu. Kısmet olursa bu yıl Belediye Başkanımız Musa Öztürk’ün talimatları doğrultusunda Kozan’ımızdaki bütün mahallelerinin sokaklarını asfaltlamayı planlıyoruz. Havanın yağışlı gitmesi sebebiyle çalışmalarımız bizleri biraz zorladı. Ama bu da demek değildir ki köylere hizmet gitmeyecek. Şu andaki çalışmalarımızı bir program dahilinde yürütüyoruz” diye konuştu.

Yapılan yol yapım çalışmalarından dolayı bazı yerlerde trafik sorununun olduğuna dikkat çeken Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, “Vatandaşlarımızın bu konularda biraz sabretmesi lazım. Şikayet etmek de haklılar ama çalışma tamamlandığında çok güzel olacak dedi.
“Halkımız bize güvensin ve inansın” diyen Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, “Kozan Belediye Başkanımız Sayın Musa Öztürk’ün bizlere verdiği talimatlar doğrultusunda her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU

Türkeli Mahallesi’nde Cezmi Türk, Kandil, Kosova, Necip Fazıl, İklim, Yenigün, Yakamoz, Devran, Pelit, Fındık, İLayda ve Kutlay sokakta sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Bu süreçten sonra diğer kalan sokaklarda Kozan Belediyesi Yol Şantiye Şefliği ekipleri tarafından asfaltlanarak tamamlanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın