LÜTFEN!
GEÇİRDİĞİMİZ BU ZOR GÜNLERDE YAŞAMAK VE YAŞATMAK İÇİN EVDE KAL TÜRKİYE'M!

Türkeş Filik “Yansın Suriye, Yıkılsın İdlib, Kahrolsun Esad”

Türkeş Filik “Yansın Suriye, Yıkılsın İdlib, Kahrolsun Esad”

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik 33 askerimizin şehit olduğu 32 askerimizin yaralandığı İdlib deki hain saldırı ile ilgili yaptığı basın açıklamasında;

Dün akşam saatlerinde İdlib’te bulunan Mehmetçiklerimize ait gözlem noktasına gayri meşru rejim güçleri tarafından düzenlenen hava saldırısında 33 askerimizin şehit olduğu 32 askerimizin yaralandığı haberi ile yasa büründük. Hain saldırı sonucu şaadet şerbetini içen Mehmetçiklerimize Allahtan Rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Başımız sağolsun

Gün bir olma, birik olma günüdür. Gün; gayri meşru rejimin tepesine yıldırım gibi inme günüdür. Gün; Devletimizin ve şanlı ordumuzun yanında dimdik durma günüdür.
Sözün bittiği noktadayız. Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin dediği gibi bu saatten sonra “Yansın Suriye, Yıkılsın İdlib, Kahrolsun Esad.”

Ülkemizin ve sınırımızın güvenliği için sınır ötesinde görev yapan tüm Mehmetçiklerimizin Allah yardımcısı olsun. Bu süreçte Devletimizin emrinde olduğumuzu açık yüreklilikle ifade etmek istiyorum. Allah ordumuzu muzaffer eylesin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın