Türkeş Manga, Başkan Ali Alper Çetin’in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Türkeş Manga, Başkan Ali Alper Çetin’in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, üç gün önce geçirdiği beyin kanaması nedeniyle yaşama veda eden DSİ Genel Müdürlüğü Makina, İmalat ve Donatım Dairesi Başkanlığında Daire Başkan Yardımcısı ve KozanBilgi.Net’in değerli köşe yazarlarından Ali Alper Çetin’in ailesini ziyaret ederek acılarını paylaştı.

Ceyhan İlçesinin Tatarlı Mahallesindeki evinde taziye çadırında Türkeş Manga ve beraberinde Gaziköy Merkez Camisi İmamı Zeynel Kurt ve Ruhi Ünal merhum Ali Alper Çetin’in ailesine başsağlığında bulunduktan sonra Gaziköy Merkez Camisi İmam Hatibi Zeynel Kurt tarafından Kur’an-ı Kerim okundu.

DSİ Genel Müdürlüğü Makina, İmalat ve Donatım Dairesi Başkanlığında Daire Başkan Yardımcısı merhum Ali Alper Çetin’in eşi Nurcan Çetin Hanıma da taziyede bulunan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga “Ali Alper Çetin Beyin aydınlatıcı, değerli yazıları KozanBilgi.Ne’de sürekli olarak yayınlanacak ve gelecek kuşaklarımıza ışık olmaya devam edecek. Başkanımıza Allah’tan rahmet, sizlere ve kıymetli evlatlarına sabırlar, uzun ömürler diliyorum.” dedi.
Daha sonra Merhum Ali Alper Çetin’in oğullarından Çağatay Çetin’le mezarlıktaki kabrine giden Türkeş Manga ve Gaziköy Merkez Camisi İmam Hatibi Zeynel Kurt burada da Kur’an-ı Kerim okuyarak dua ettiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın