Türkeş Manga Gaziköy Lisesi Müdürü Aşkın Özkan’ı Ziyaret Etti

Türkeş Manga Gaziköy Lisesi Müdürü Aşkın Özkan’ı Ziyaret Etti

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni ve Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği (ÇİGDER) Kozan İlçe Başkanı Türkeş Manga ve Gaziköy Merkez Camisi İmam Hatibi Zeynel Kurt birlikte Gaziköy Anadolu Lisesine yeni atanan okul müdürü Aşkın Özkan’ı ziyaret ettiler.

Bir zamanlar efsane lise olarak adlandırılan ve 1400 öğrencisiyle bölgemizin en büyük eğitim kurumlarından birisi iken kapanma durumuyla karşı karşıya kalan, TEOG’un kaldırılmasıyla beraber yeniden aktif hale gelen Gaziköy Lisesini ziyaret eden KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga okul müdürü Aşkın Özkan’a hayırlı olmasını ve başarı dileklerini iletti.

Gaziköy Lisesi Müdürü Aşkın Özkan Kimdir?


28.05.1978 tarihinde Tarsus ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Tarsusta tamamladı. 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliğinden mezun oldu. Aynı Yıl Nusaybinde göreve başladı.Tarsus Beydeğirmeni İlköğretim Okulu müdür yardımcılığı, Bolu Dörtdivan Anadolu Öğretmen Lisesi müdür yardımcılığı, Yumurtalık Halk Eğitimi Merkezi müdür yardımcılığı ve müdür vekilliği , Yumurtalık Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevlerinde bulunan Aşkın Özkan Yeşildam Çok Programlı Anadolu Lisesi müdürlüğü görevinde de bulundu.

Son olarak Çakabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü olarak görevini sürdürürken Gaziköy Lisesine Müdür olarak atanan Özkan, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  11 askerin şehit olduğu kaza yerine ulaşan köylü o anları anlattı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın