Türkeş Manga Hasta Kabul İşlemleri Öğrencilerine Konferans verdi

Türkeş Manga Hasta Kabul İşlemleri Öğrencilerine Konferans verdi

Kozan’da hasta kabul işlemleri kursuna yoğun ilgi var.

Kozan Halk Eğitimi Merkezi Bünyesinde Kozan Sis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde açılan “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamındaki tam gün tam yıl konumundaki meslek kurslarına yoğun ilgi var.

DSCF0845

Özellikle bayan öğrencilerin bir meslek sahibi olmak amacıyla çoğunluğu ellerinde tuttuğu meslek kurslarında Kurs Öğretmeni Kamil Arık tarafından önemli bilgiler veriliyor.

DSCF0846

“Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında açılan kursa davetli olarak katılan Bilgisayar Öğretmeni ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga misafir öğretmen olarak bilgisayarın günümüze kadar olan gelişimi, bilgisayarla iletişim ve haberleşme konularında yaklaşık üç saat süren bir konferans verdi.

DSCF0847

KozanBilgi.net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın açıklamalarını büyük bir dikkatle takip eden kursiyerlerin yeni bir meslek kapısını aralamanın heyecanı içerisinde ve geleceğe umutla baktıkları görüldü.

DSCF0848

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak ilçemizde gençlerimizi bir meslek sahibi yapmak için büyük özveriyle mücadele veren Kozan Sis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Sayın Kamil Arık’a ve değerli kurs öğrencilerine başarılar diliyoruz.

DSCF0849

DSCF0850

DSCF0853

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN