Türkeş Manga İYİ’ler Arasında

Türkeş Manga İYİ’ler Arasında

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, İYİ Parti Kozan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İYİ Parti üyesi oldu.

Hacıbeyli Mahallesi İYİ Parti Belde Başkanı Zekeriya Özdemir ve Gaziköy Mahallesi Eski Şube Müdürü Ali Saltık, Gaziköy Mahallesi Esnaflarından Muzaffer Türk İyi Parti Kozan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İYİ’ler arasına katıldılar.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya İYİ Parti rozetini takan İYİ Parti Kozan İlçe Başkanı Veysel Sırkıntı hayırlı olmasını dilerken Türkeş Manga’nın İYİ Parti saflarında yer almasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Yeni Üye olan Gaziköy sakinlerinden Ali Saltık ve Muzaffer Türk’ün üyelik rozetlerini Hacıbeyli Mahallesi belde başkanı Zekeriya Özdemir taktı.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga yaptığı açıklamasında “Tam 55 yıldır Türkeş ismini gururla ve onurla taşıdım. İsmim yüzünden siyasi anlamda çok sıkıntılı günler yaşadım ama hiç bir zaman yolumdan ve çizgimden dönmedim. Milliyetçilerin, milliyetçi fikirlerin artık ülkeyi kendi partileri adı altında yönetmesi, iktidar olma ideali ve ülkesine hizmet verme mücadelesi olması gerekiyor. Bu yüzden artık İYİ Parti saflarındayım. hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın